Trwa ładowanie...

EXCLUSIVE: Dzień z życia studia tatuażu

EXCLUSIVE: Dzień z życia studia tatuażuŹródło: WP.PL/Paweł Drukarczyk
d1ousvj
d1ousvj

Zastanawiasz się jak wygląda tatuowanie od podszewki? Jaką drogę trzeba pokonać, zanim tatuaż pokaże się na skórze? Nie wiesz się czy tatuowanie boli? Chcesz wiedzieć, czy robienie tatuażu jest higieniczne?

Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, wprosiliśmy się z kamerą do studia tatuażu Pandemonium w Gdańsku, żeby towarzyszyć naszej znajomej podczas tatuowania. Zmusiliśmy artystów do opowiedzenia nam historii swojej fascynacji tatuowaniem i wyciągnęliśmy od nich najdziwniejsze przypadki w ich karierze tatuatorskiej (w międzyczasie kontrolując poziom bólu i irytacji naszej koleżanki).

ZOBACZ FILM ZE STUDIA

Sprawdźcie czym na co dzień zajmują się pracownicy studia tatuażu i kolczykowania i czy da się z tego żyć. Na co poświęcają swoją energię, i czy należy wierzyć stereotypom, że wytatuowani ludzie to groźni kryminaliści?

ADAM ZAPRASZA NA KONWENCJĘ TATUAŻU

Zapraszamy do obejrzenia mini-dokumentu ze studia tatuażu. Jeśli poczujecie niedosyt, zapraszamy Was do obejrzenia tatuowania na żywo podczas Tattoo Konwentu, 30-31 lipca w hali Stoczni Gdańskiej.

d1ousvj

[

]( http://facet.wp.pl/tattoo-konwent-2011-6006492687200897g )

Lista wystawców znajduje się na stronie internetowej Tattoo Konwentu.

Atrakcje Gdańsk Tattoo Konwent 2011:

- Konkursy na najlepszy tatuaż w 10 kategoriach, - Pokaz podwieszania w wykonaniu The Hooked Friends, - Konkurs Miss Tattoo, - Graffiti Jam, - Pokazy sztuk walki, - Występy performance, - Wystawy oraz konkursy dla odwiedzających

Kapele, które zagrają na tej edycji:

Sworn Enemy - Nowy Jork, US
Death Before Dishonor - Boston, US
The Analogs - Szczecin

The Cuffs, Street Chaos, 10 Folds, Hold Back The Day

Bilety:

Jednodniowy - 25 zł,
Dwudniowy - 40 zł,

Patronat redakcyjny nad imprezą objął serwis facet.wp.pl.

d1ousvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ousvj