Trwa ładowanie...
15-12-2008 13:18

Faceci NIE LUBIĄ trudnych pytań!

Faceci NIE LUBIĄ trudnych pytań!Źródło: Jupiterimages
ddllut9
ddllut9

Nikt z nas nie lubi niewygodnych pytań. Szczególnie, jeśli są one zadawane przez twoją kobietę, albo przez tą, która ma się nią stać. Faceci, podobno bardziej niż kobiety, nie lubią odpowiadać na trudne pytania. Bardzo możliwe, że jest to spowodowane sekretami, które drzemią w każdym z nas.

Największy chochlik tkwi w tym, że każde z nich może wywołać nieprzyjemną sytuację. Trzeba uważać jednak, ponieważ osoba, która zadaje ci takie pytanie, z góry jest pewna odpowiedzi. Najczęściej praktykują to kobiety, które mają dowody na to, że mają przyprawiane rogi. Taka sytuacja jest najbardziej skomplikowana, bo jeżeli w przyszłości zdradziłeś ją więcej niż raz, powstaje wielki kłopot, żeby się nie wydać na darmo.

Życie pokazuje, że nasze towarzyszki nawet, jeśli wiedzą, że wszystko między wami jest OK. – to i tak mają inny zestaw, równie niebezpieczny.

Sztandarowym pytaniem, które przyświeca kobiecie jest „ kochanie, kochasz mnie?”. Nie musi być ono zadane podchwytliwie. Często kobieta w ten sposób, dowartościowuje się i jest jej z tym przyjemnie. Z drugiej - jeśli tak pyta, to już w jej głowie są ciemne myśli. Weźmy pod uwagę kilka odpowiedzi, które są przez nią dobrze postrzegane, i te które wywołują złość.

Logicznie rzecz biorąc, odpowiedź na tak skonstruowane pytanie powinna brzmieć „tak” – po prostu, bez większych emocji, ani niepotrzebnych słów. Otóż okazuje się, że nie jest to takie proste...

ddllut9

Twoja partnerka z całą pewnością oczekuje, że powiesz coś w stylu „tak kochanie, bardzo cię kocham”. Wtedy na jej twarzy pojawia się uśmiech i zapomina o wszystkim. W zasadzie jest to jedna z niewielu odpowiedzi, które potrafią zaspokoić jej głód ciekawości. Podamy jednak takie odpowiedzi, których lepiej unikać jak ognia:

- przecież mówiłem ci już – kocham cię
- kochanie nie bądź nudna
- jak powiem TAK, to czy coś to zmieni?
- tylko pytasz i pytasz
- przecież wiesz, że tak
- a ty mnie?

Kolejne z serii kilku niewygodnych pytań, jest zapytanie o urodę jej koleżanki. W zasadzie może to być nawet kobieta, którą spotkacie na ulicy. Chodzi o twoje wyobrażenie na temat innej panienki. Na pierwszy rzut oka jej pytanie wydaje się całkiem normalne. Czasami oczywiście takim się staje, ale trzeba się mieć na baczności, żeby nie popełnić kolejnego błędu.

Kobiety są pamiętliwe, ponieważ są bardziej uczuciowe i wszystko zachowują w sercu. Mężczyzna odrzuca od siebie rzeczy, które nie są dla niego bardzo istotne. Zanim skończy zadawać w/w pytanie, nasuwa już jej się kolejne „ czy jest ładniejsza ode mnie”. I tu zaczyna się prawdziwa filozofia doboru słów. Najlepiej stanowczo i bardzo szybko (zanim skończy je zadawać) odpowiedz „NIE – nigdy w życiu”.

ddllut9

Najbardziej trafna i skuteczna odpowiedź. Trzeba uważać na rumieńce ba twarzy, żeby nie spalić sytuacji. Niestety, ale kobiety nie na widzą porównywania w stylu:

- jest ładna, ale ty jesteś ładniejsza
- ciekawa, ale nie to co ty
- super – widać, że nie wychodzi od kosmetyczki, gdybyś też chodziła to...
- zależy w czym ?

Kolejny tragicznym pytaniem jest „ Czy będziesz dla mnie dobry po ślubie?” Nie mam innej opcji, jak odpowiedzieć „Skarbie - oczywiście, że będę”. Trzeba się trzymać podobnej odpowiedzi. Zostało to psychologicznie udowodnione, że kobieta obawia się, że w przyszłości zostaniesz alkoholikiem, będziesz ją bił, palił i nazywał ją od najgorszych. Często wynika to z tego, co zaobserwowały w dzieciństwie (jeśli nie u siebie w domu, to u sąsiadów).

ddllut9

Warto odpowiedzieć naturalnie i zapewnić ją, że tak nie będzie. Najgorzej, jeżeli próbujesz wybrnąć z tej sytuacji i mówisz:

- przecież wiesz, że tak nie będzie
- oj, nie przesadzaj
- gdzie ty wyczytałaś, że tak jest?
- nie będę ci ciągle tłumaczył

Można mnożyć takie przypadki, kiedy twoja partnerka wypowiada pytanie, które porusza twoją przeszłość. Warto przygotować się na taką możliwość, która prędzej czy później pojawi się w każdym związku. Trzeba docenić kobiety, które nie zdają takich „głupich” pytań. Wszystko co było, a nie jest – nie piszę się w rejestr. Nie ma sensu wywlekać, starych brudów, ale niestety często się to zdarza.

ddllut9

Nieprzyjemny zestaw pytań, z którymi trzeba sobie poradzić

  1. jaka ona była?
  2. robiła coś lepiej, niż ja?
  3. jak było wam w łóżku?
  4. kochaliście się na tej sofie, co my?
  5. dlaczego się spotykałeś z tak pustą babką?
  6. ile miałeś dziewczyn przede mną?

Najlepiej mówić prawdę, ale jeżeli jest ona rażąca, to wypadałoby coś wymyślić. Nikt tu nie nakłania do oszukiwania bliskiej ci osoby, ale lepiej uratować związek. Większość facetów nie zatrzymuje się w sprawach przeszłości i woli żyć dalej. To dobra dewiza życiowa, szczególnie jeśli ma się trochę za uszami.

Zastanówmy się teraz - czy faktycznie jest tak, że prawda buduje, a kłamstwo rujnuje? Wszystko zależy od punktu spojrzenia na dany temat. Trzeba tez pracować nad doborem słów, aby nie urazić kobiety. To samo wydarzenie można opisać w jaśniejszych barwach.

ddllut9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddllut9