Trwa ładowanie...
07-12-2015 13:24

FIM Speedway Grand Prix 15 już dostępny! Ogromna moc i brak hamulców!

FIM Speedway Grand Prix 15 już dostępny! Ogromna moc i brak hamulców!
d2v6gu8
d2v6gu8

Speedway to jeden z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na całym świecie. To sport, w którym zawodnicy biorą udział w wyścigach na absolutnie unikatowych motocyklach 500cc - o potężnej mocy i bez hamulców. Najnowsza gra koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych - cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego Mistrza Świata.

Tytuł powstał na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze zobaczymy wszystkie, wiernie odwzorowane stadiony z całego świata i wszystkich zawodników z sezonu 2015 - gwiazdy takie, jak Tai Woffinden, Greg Hancock, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen. Z okazji premiery gry prezentujemy trailer z narracją Nigela Pearsona.

W FIM Speedway Grand Prix 15 gracze będą musieli wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza. W grze dostępne są dwa tryby jazdy: uproszczony dla początkujących oraz symulacyjny, w którym gracz ma kontrolę nad balansem ciała zawodnika na motocyklu. FIM Speedway Grand Prix 15 odwzorowuje także niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie, jak np. zmieniająca się nawierzchnia toru, tworząca strefy lepszej przyczepności.

W trakcie wyścigów w FIM Speedway Grand Prix 15 usłyszymy znanych i cenionych komentatorów żużla: Nigela Pearsona oraz Piotra Olkowicza. Tryb rozgrywki wieloosobowej umożliwia wyścigi online dla 2-4 graczy jednocześnie. FIM SGP 15 „JESTEŚMY FANAMI ŻUŻLA!”.

d2v6gu8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v6gu8