Trwa ładowanie...
d1vpgjg
Ciekawostki

Fotograficzny dzień otwarty z Jackiem Boneckim

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotograficzny dzień otwarty z Jackiem Boneckim
(materiał prasowy)
d1vpgjg

W środę 24 czerwca w Warszawie odbędzie się fotograficzny dzień otwarty organizowany przez firmę Fujifilm. Wśród zaplanowanych na ten dzień atrakcji znalazły się m.in. bezpłatne warsztaty z fotografii sportowej z Jackiem Boneckim.

* WARSZTATY*

Do wyboru są cztery terminy bezpłatnych warsztatów z Jackiem Boneckim: g. 10, 13, 16, 18, każdy warsztat potrwa 1,5h. W pierwszej części fotograf opowie o swojej pracy zawodowej, w drugiej odbędzie się część praktyczna czyli testy sprzętu z udziałem gimnastyków sportowych. Do dyspozycji uczestników będą najnowsze aparaty Fujifilm i obiektywy Fujinon XF, w tym Fujifilm X-T1, X-T10, Fujinon XF16-55, XF50-140, XF56. Podczas warsztatów zostanie zorganizowany konkurs.

d1vpgjg

Na warsztaty obowiązuje rejestracja: warsztaty.fujifilm.pl. Zapisy prowadzone są do 18.06.

DZIEŃ OTWARTY – WSTĘP WOLNY

W ramach dnia otwartego, który potrwa od g. 10 do 20, goście będą mogli zrobić test sprzętu Fujifilm X i aparatów Instax Mini i Instax Wide. Dodatkową atrakcją będą portrety wykonane przez fotografa, natychmiast drukowane w postaci zdjęć 10x15cm.

* PARTNER DNIA OTWARTEGO I WARSZTATÓW*

Partnerem spotkania jest sieć salonów fotograficznych Euro RTV AGD. Uczestnicy zarówno dnia otwartego, jak i warsztatów dostaną specjalną ofertę na sprzęt Fujifilm X.

ADRES: Studio Bank, ul. Daniłowiczowska 18B, 00-093 Warszawa

W razie pytań dotyczących dnia otwartego i warsztatów dostępny jest adres mailowy: warsztaty@fujifilm.pl.

d1vpgjg

Podziel się opinią

Share
d1vpgjg
d1vpgjg