WP

Fresh Faces World by Models8. ZGŁOŚ SIĘ!

Zapraszamy do udziału w najbardziej prestiżowym konkursie modelingowym o zasięgu globalnym, którego Models8 jest wyłącznym organizatorem w południowej części Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fresh Faces World by Models8.  ZGŁOŚ SIĘ!
(Materiały prasowe)
WP

Czym jest Fresh Faces World?

FFW to międzynarodowy konkurs modelingowy otwierający drzwi do świata mody wszystkim młodym osobom, które marzą o karierze w tej branży. Daje szansę zdobycia doświadczenia oraz zrobienia pierwszych kroków w kierunku podpisania międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie. Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. W swojej historii, konkurs wypromował wiele młodych talentów, wśród nich Alexę Łuczak, aktualną ambasadorkę Fresh Faces World pochodzącą z Łodzi. Modelka ma za sobą współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs i Gucci.

Dla zwycięzcy

WP

Uczestnicy konkursu powalczą o przepustkę do finału, w którym nagrodą główną będzie wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś. zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton). To właśnie tam zostanie osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata i ma szansę zdobycia licznych, międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.

Zwycięzca Fresh Faces World weźmie także udział sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

CASTING Fresh Faces World by Models8. Pierwszy już 29 lipca w Aquadromie Ruda Śląska.
Startujemy o godzinie 17:00
Zgłoś się jeśli:
Modelki: jesteś między 14 a 23 rokiem życia i masz powyżej 172 cm.
Modele: jesteś między 14 a 23 rokiem życia i masz powyżej 185 cm.
Pamiętaj zabierze ze sobą czarne ubranie, w tym: koszulka na ramiączkach, legginsy, czarne szpilki, strój kąpielowy/bokserki.

Zdobądź nagrodę o wartości o wartości 50tyś złotych na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA w Nowym Jorku ‼. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj - models.org
Więcej informacji znajdziecie także na:

WP

Facebook - https://www.facebook.com/models8/
Instagram - @models8_letsgofashion

Chcesz być na czasie o każdej porze roku bez rujnowania budżetu? Sprawdź okazje na stronie ANSWEAR.com promocje.

Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP