Trwa ładowanie...

Gadżety, które idealnie nadają się dla miłośników piwa

Statystyczny Polak wypija blisko 100 litrów piwa rocznie. Na te piwne gadżety nie powinno więc zabraknąć chętnych. Sprawdź, czy przypadkiem nie chciałbyś zamówić którego z nich u Świętego Mikołaja...

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gadżety, które idealnie nadają się dla miłośników piwaŹródło: Shutterstock.com
d4kubzl
d4kubzl

Złocisty trunek to idealny dodatek do meczu czy ochłoda w upalny dzień. W Polsce piwa spożywa się coraz więcej i z coraz większą świadomością. Konsumenci z większą chęcią sięgają po piwa z browarów rzemieślniczych, których smak zdecydowanie różni się od smaków piw produkowanych masowo. Wspomnieć wystarczy, że znajdują się chętni do wydania kilkudziesięciu złotych na jedną butelkę Imperium Prunum Browaru Kormoran.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem piwem, rośnie także zainteresowanie gadżetami z nim związanymi. Pierwsze i podstawowe to oczywiście szklanki. Poszczególne gatunki piwa - podobnie jak wina - powinno się pić w odpowiednich rodzajach szkła. Oczywiście tym najbardziej kojarzącym się z piwem naczyniem jest kufel. Jak podają specjaliści, nadaje się do picia porterów, jasnych lagerów, czeskich pilznerów i koźlaków. Dla mniej zaawansowanych piwoszy liczy się przede wszystkim jego solidny i wygodny uchwyt. Z dodatkowym grawerunkiem będzie idealnym prezentem.

Kolejnym istotnym elementem są otwieracze, bo piwo najlepiej smakuje ze szkła, a nie z puszki. Tu sztywnych standardów już nie ma. Otwieracze mogą być klasyczne lub bardzo "odjechane". Bywają też połączone z innymi przydatnymi mniej lub bardziej przedmiotami.

Dla osób, których bardziej od jakości piwa interesuje jego ilość i wygoda picia, w internecie również można znaleźć sporo ofert. Z takim nakryciem głowy na pewno błysną na niejednej imprezie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4kubzl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kubzl