WP
Forma

Gala Kulturystyki Zawodowej Levrone Pro Classic - obejrzyj zapowiedź najlepszej imprezy roku!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gala Kulturystyki Zawodowej Levrone Pro Classic - obejrzyj zapowiedź najlepszej imprezy roku!
(materiały nadesłane)
WP

27 lutego, po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się Gala Kulturystyki Zawodowej Levrone Pro Classic. W historii tego sportu nie było w naszym kraju do tej pory tak prestiżowej imprezy! Swoim nazwiskiem zawody sygnuje niekwestionowana legenda światowej kulturystyki - Kevin Levrone.

Na jednej scenie konkurować będą ze sobą najlepsi zawodnicy z całego świata, znani ze scen Mr. Olympia czy Arnold Classic. Swój udział potwierdzili już: Johnnie Jackson, Toney Freeman, Branch Warren, Josh Lenartowicz, Cedric McMillan, Michael Kefalianos, Vitaly Fateev, Alexey Shabynia, Ronny Rockel i wielu innych. Galę poprowadzi legendarny zawodnik i MC - Shawn Ray, a honory gościa specjalnego czynił będzie Chris Cormier!

To sportowe widowisko zostanie zorganizowane w trakcie największej imprezy branży fitness w naszym kraju - Fit Festival. Pula nagród w wysokości $60000 gwarantuje niesamowitą rywalizację!

WP

Zobaczcie zapowiedź i poczujcie przedsmak tego, co czeka na Was na Fit Festival 2016! Bilety na to wydarzenie jeszcze w sprzedaży!

LEVRONE PRO CLASSIC
na Fit Festival 2016
27.02.2016 / Gdańk / Amberexpo
Hala A
www.fit-festival.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP