Trwa ładowanie...
d2xuj4z
Gala Samochód Roku Playboya 2014

Gala Samochód Roku Playboya 2014

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2xuj4z

Samochodem Roku Playboya 2014 został Alfa Romeo 4C! Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie zaprezentowano również kilka innych ciekawych samochodów, którym przyglądały się jeszcze piękniejsze kobiety polskiego show biznesu m.in. Natasza Urbańska, Joanna Jabczyńska, Aleksandra Szwed, Monika Pietrasińska, Ada Sztajerowska czy Karolina Szostak.

Wieczór rozpoczęła Paulina Sykut Jeżyna wraz z Rafałem Jemielitą, którzy ogłosili wyniki i przedstawili sylwetki 14 aut.

d2xuj4z

Na uroczystej gali spotkali się przedstawiciele świata mody, biznesu i reklamy, oraz co najważniejsze - celebrities. Nie zabrakło również polskich playmate, które można było rozpoznać po obcisłych, wydekoltowanych sukienkach.

Pokaz bielizny oraz strojów kąpielowych przygotowany przez Kasię Sokołowską zrobił wrażenie na męskiej części publiczności. W pierwszych rzędach można było zobaczyć Bogusława Lindę, Artura Boruca, Mateusza Borka.

Impreza Playboya to zawsze świetna okazja do zrobienia sobie zdjęć z roznegliżowanymi króliczkami. Świetnie wykorzystał taką możliwość Paweł z programu Warsaw Shore, który wraz z częścią ekipy pojawili się na gali.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, wybrani przez jury w składzie: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper, Rafał Jemielita, to:

d2xuj4z

Auto sportowe - Mercedes Benz AMG A45
Auto dla twardziela - Ford Mustang
Auto z seksem - Maserati Ghibli
Auto na co dzień - Mazda 3
Na szczytach technologii - BMW i3
Znak czasów - Infiniti Q 50
Supersport - Nissan GTR /Nismo
Luksus i sport - Audi RS6 Avant
Auto dla młodego Playboya - Peugeot 208 GTI
Styl i piękno – Rolls-Royce Wraith
Auto dla rodziny Playboya - Skoda Octavia RS
Auto na każdą drogę - Subaru Forester
Auto dla dziewczyny Playboya - Toyota RAV4

d2xuj4z

Podziel się opinią

Share
d2xuj4z
d2xuj4z