Trwa ładowanie...
21-11-2012 13:14

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy... orły, sokoły, herosy?"

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy... orły, sokoły, herosy?"Źródło: Fotochannels.com
d452nvy
d452nvy

Zdaniem większości ankietowanych Brytyjek współcześni mężczyźni są zdecydowanie mało męscy. Kobiety są poirytowane nie tyle ich wyglądem, co brakiem umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których liczą na pomoc, uważając, że co jak co, ale "to" każdy facet powinien umieć. O czym mowa? Chociażby o naprawianiu samochodu!

Brytyjska firma zamieściła na stronie Crucial.com ankietę, w której zapytała przedstawicielki płci pięknej o to, jak postrzegają współczesnych mężczyzn. Większość pań stwierdziła, że mężczyźni są "mało męscy". Dlaczego? Bo zdaniem aż 73 procent kobiet nie potrafią wykonywać podstawowych napraw, co powinno wręcz "należeć do ich obowiązków".

35 procent respondentek uważa, że panowie nie umieją sobie poradzić z naprawą komputera czy samochodu. Cóż, mycie naczyń i wyrzucanie śmieci to, jak się okazuje, zbyt mało, żeby zasłużyć na miano prawdziwego mężczyzny.

Posiadacze chromosomu Y bronią się zaciekle. Aż 51 procent z nich twierdzi, że dzisiaj takie umiejętności jak wymiana twardego dysku w komputerze wcale nie są im potrzebne. 25 procent uważa, że lepiej skorzystać z usług mechanika, niż samemu zmieniać olej w samochodzie.

d452nvy

Wyniki badań przeprowadzonych w Polsce potwierdzają światową tendencję. Aż 40 procent badanych oznajmiło, że nastąpił kryzys męskości. Mężczyźni, zdaniem zawiedzionych niewiast, zaczęli za bardzo dbać o swoją powierzchowność i stali się leniwi - nie dążą już tak jak kiedyś do rywalizacji i nie łakną niecodziennych osiągnięć oraz wymigują się od większości domowych obowiązków.

Według danych przedstawionych przez TNS OBOP, 43 procent kobiet chce, by ich mężczyźni byli: szarmanccy, odważni, sprawni i silni. Czy Polki też narzekają na to, że ich faceci nie są majsterkowiczami dorównującymi zręcznością Adamowi Słodowemu? Czekamy na kolejne badania.

Puch, facet.wp.pl

d452nvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d452nvy