Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
george clooney
07-09-2017 12:22

George Clooney z najnowszym zegarkiem marki OMEGA

George Clooney pojawił się na 74. Festiwalu Filmowym w Wenecji we Włoszech z okazji premiery filmu "Suburbicon". Jego jego reżyserem, a także napisał do niego scenariusz wraz z braćmi Joelem i Ethanem Coen. Podczas pobytu w Wenecji George miał na nadgarstku model OMEGA Seamaster Aqua Terra.

George Clooney z najnowszym zegarkiem marki OMEGAŹródło: Getty Images
d2xzwg1

Jaka sama nazwa wskazuje, inspiracjami dla nowej kolekcji OMEGA Seamaster są woda i ziemia. Zegarki tej sławnej linii cieszą się popularnością i zaufaniem właśnie na morzu i na lądzie od niemal 70 lat. Pokonywały drogę z pokładów statków na dno oceanów. Podróżowały między kontynentami. Dotarły do garderób najlepiej ubranych ludzi na świecie.

Nowa kolekcja Seamaster to czyste i przejrzyste wzornictwo, poprzeczne tekowe paski na tarczy, przypominające pokład jachtów i czytelny układ wskazań z przesunięciem datownika na godz. 6. W 2017 r. OMEGA wprowadziła udoskonalenia w bransoletach, tak by każdy model z łatwością dopasowywał się do nadgarstków w różnym rozmiarze. Wyposażono je w utwardzane ogniwa i opatentowany system śrub i teleskopów. Model na zdjęciu występuje z unikalnym gumowym paskiem z metalowym ogniwem łączącym go z kopertą.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

George Clooney jest związany z marką od 2007 r. Zostając ambasadorem OMEGI mówił: "W 1969 r. mój wuj dał mi Omegę. To był mój pierwszy zegarek. Było to w roku, w którym załoga Apollo 11 zabrała ze sobą zegarek Omega na spacer po księżycu. Nie mógłbym być bardziej teraz dumny. Ta firma zawsze była symbolem klasy i prestiżu i jestem zaszczycony, że stanowię część rodziny Omegi – czuję, że zawsze nią byłem."

d2xzwg1

Kariera aktora-reżysera znakomicie wpisuje się w strategię i etos marki, którą reprezentuje elitarne grono ze świata kultury, nauki i sportu. George Clooney pokazał olbrzymią różnorodność ról, których się podejmował, nie tylko jako aktor, ale także jako scenarzysta, reżyser i producent. Jego umiejętności aktorskie nagradzane były przy wielu okazjach: w 2006 r. otrzymał Oscara za rolę w filmie “Syriana”, otrzymał również nominacje jako reżyser i scenarzysta za film “Good Night and Good Luck”. Dwukrotnie został uhonorowany Nagrodą Złotego Globu – po raz pierwszy za rolę w filmie “Bracie, gdzie jesteś?” i dla najlepszego aktora drugoplanowego w filmie “Syriana".

d2xzwg1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xzwg1