Trwa ładowanie...
dl8sb2y
Ciekawostki

Gillette ogłasza współpracę z klubem FC Barcelona

Gillette, światowy lider w branży produktów do golenia dla mężczyzn ogłosił rozpoczęcie współpracy z klubem FC Barcelona. Obie strony łączy głębokie przekonanie, że do miejsc, do których warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty. Jako partner premium, Gillette będzie podkreślał rolę, jaką na drodze do zwycięstwa odgrywa precyzja. Tak na boisku jak i poza nim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe (Materiały prasowe)
dl8sb2y

FC Barcelona, jeden z najlepszych klubów piłkarskich świata, z wielką determinacją wyszukuje i szkoli najlepszych zawodników już na samym początku ich kariery. Gillette, najlepszy dla mężczyzny, nieustannie, w każdym, najdrobniejszym szczególe, ulepsza maszynki do golenia, tworząc produkty bliskie perfekcji. Dla obu stron precyzja jest kluczową wartością, wspierającą kolejne pokolenie w walce o mistrzostwo. Decyzja o przeniesieniu współpracy na skalę światową poprzedzona była sukcesem programu wyłącznego partnerstwa w regionie Ameryki Łacińskiej.

Gillette już od ponad wieku stale udoskonala swoje maszynki tak, by ich ostrza umożliwiały każdemu mężczyźnie osiągnięcie nieporównywalnej precyzji. „Gillette i FC Barcelona to naturalne połączenie, w naszych dążeniach do mistrzostwa łączą nas nasze główne wartości – jedną z nich jest precyzja” powiedział Francesco Tortora, główny dyrektor marki Gillette. „Cieszymy się, że możemy wspierać najpopularniejszy sport świata i dać fanom piłki jeszcze więcej możliwości udziału w czymś, co tak kochają.”

FC Barcelona, jedna z najlepszych drużyn świata, przywiązuje ogromne znaczenie do precyzji. Zarówno na boisku, jak i w fazie identyfikacji i rozwoju talentu. „Precyzja jest zapisana w DNA naszego klubu, a nieustanne szlifowanie naszych umiejętności sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej zwycięskich klubów świata” powiedział Manel Arroyo, wiceprezes klubu i dyrektor do spraw marketingu i komunikacji. „Tak jak Gillette, wierzymy, że każdy milimetr robi różnicę, a precyzyjna gra decyduje o losach meczu” - dodaje.

dl8sb2y

Poza wspieraniem FC Barcelona, Gillette połączy siły z jedną z klubowych gwiazd, Neymarem Jr. Współpraca ma na celu pokazanie zabawnych historii o tym, jak czasem orientujemy się, że czas sięgnąć po nowe środki – zarówno w życiu jak i podczas golenia. Za pośrednictwem Twittera, Neymar Jr udostępnia zabawne zdjęcia siebie z czasów zanim osiągnął sukces, zachęcając swoich fanów do spojrzenia na swoje stare nawyki z przymrużeniem oka i docenienia swoich dotychczasowych sukcesów.

Neymar Jr jest światowym ambasadorem marki Gillette i wspiera przygotowaną specjalnie na Olimpiadę w Rio kampanię „Perfect Isn’t Pretty”.

Precision Moments on the Pitch

Aby opowiedzieć o fanom FCB o nowej współpracy, Gillette wyprodukuje serię filmików „Precision on the Pitch”, które będą dostępne na stronie FCBarcelona.com. Kolekcja będzie pokazywała nagrane podczas treningów, precyzyjne zagrania gwiazd klubu. Dodatkowo marka Gillette będzie widoczna w cyfrowych
i społecznościowych kanałach FCB oraz w lokalnym brandingu.

dl8sb2y

Gillette

Od ponad 110 lat Gillette dostarcza precyzję i wydajność, ułatwiając życie ponad 750 milionom mężczyzn na całym świecie. Od produktów do golenia po kosmetyki do ciała, twarzy oraz ochrony przed potem. Gillette oferuje szeroką gamę produktów takich jak maszynki do golenia, kremy, żele i pianki do golenia, produkty do pielęgnacji skóry, produkty po goleniu, antyperspiranty, dezodoranty i żele pod prysznic. Więcej informacji o najnowszych produktach dostępnych jest na stronie http://www.gillette.com/.

FC Barcelona

Klub FC Barcelona założono 116 lat temu, w 1899 roku i do dziś pozostaje on pod wieloma względami wyjątkowy. Ma ponad 143 tysięcy właścicieli i w wielu dziedzinach sportu zebrał narodowe i światowe trofea. Ze względu na swój niepowtarzalny charakter „Barcę” uważa się za „więcej niż tylko klub”. Wyjątkowy styl gry oraz poleganie na lokalnych talentach to ich znak rozpoznawczy.

dl8sb2y

Wszystkiemu towarzyszy ambicja, by stać się najbardziej podziwianą, kochaną i międzynarodową instytucją sportową na świecie. Misja opiera się na podstawowych wartościach takich jak skromność, praca, ambicja, szacunek i praca zespołowa. Jednocześnie klub angażuje się w życie swoich społeczności, poprzez działania FC Barcelona Foundation, której celem jest przekazywanie dzieciom pozytywnych wartości, jakie niesie za sobą sport. Niewiarygodnie szybki wzrost w ostatnich latach sprawił, że FC Barcelona ma już ponad 300 milionów fanów na całym świecie i jest liderem w mediach społecznościowych.

dl8sb2y

Podziel się opinią

Share
dl8sb2y
dl8sb2y