Trwa ładowanie...
gala
14-02-2014 09:28

Głosuj na Miss Egzotica International!

Głosuj na Miss Egzotica International!Źródło: misssexotica.pl
dfrzlez
dfrzlez

Już dzisiaj dowiemy się, która z przepięknych dziewcząt zdobędzie tytuł Miss Egzotica International. Gala finałowa rozpocznie się o godzinie 19 w centrum Blue City, ale już teraz możecie wybrać swoją ulubioną kandydatkę!

Podczas gali zobaczymy 13 uroczych finalistek konkursu oraz zaproszonych gości specjalnych. Wręczone zostaną statuetki Honorowych Ambasadorek Miss Egzotica - odbiorą je m.in.: Davina Revees (Miss Nowego Jorku) oraz Anna Kalata.

W trakcie trwania show, gości uraczy swoim śpiewem Nick Sinclair, amerykański wokalista znany fanom soulu i r'n'b. Z dumą informujemy także, że w jury, obok Mariusza Pudzianowskiego, zasiądzie nasz redakcyjny kolega, Łukasz Jurczak, który będzie reprezentował Wirtualną Polskę.

dfrzlez

Projekt Miss Egzotica International jest skierowany do osób mieszkających w Polsce, których rodzice lub jeden z rodziców przybyli do Polski, zamieszkali tu, podjęli pracę, studia, założyli rodziny.

Projekt pokazuje nasz kraj jako atrakcyjny dla innych narodów pod względem gospodarczym, edukacyjnym, światopoglądowym. Z drugiej strony uzmysławia, że Polki reprezentują nie tylko typowy "słowiański" typ urody.

Przesłaniem projektu jest walka z dyskryminacją, wyrównanie szans, propagowanie kosmopolitycznej postawy, przedstawienie Polaków jako Obywateli Świata, propagowanie postaw proekologicznych, solidarność z ubogimi Trzeciego Świata.

Biuro Miss Egzotica International współpracuje z Ruchem Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata - Maitri oraz Polskim Komitetem Narodowym UNICEF.

Za przesłanie i ideę konkurs został odznaczony Medalem Europejskim przyznawanym przez BCC, Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych i tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki.

Mat. pras. - Miss Egzotica International

dfrzlez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfrzlez