Trwa ładowanie...

Gorące trzydziestki

Gorące trzydziestkiŹródło: Jupiterimages
d162f9h
d162f9h

Męskim okiem

Jak pokazują najnowsze badania, kobiety czują się najbardziej seksowne w wieku 34 lat.

Ankieta przeprowadzona na ponad 1000 kobiet wykazała, że najbardziej „seksowny” wiek przypada na 34. rok życia. Niemniej jednak odkryto, że 56 proc. kobiet odczuwa większą satysfakcje z seksu po przekroczeniu 40 roku życia.

- _ Wielu z nas wychodzi z założenia, że życie seksualne osób dojrzałych jest raczej sporadyczne w porównaniu do osób młodych, i te badania wydają się to potwierdzać_ - powiedziała dr Catherine Hood.

d162f9h

- Z drugiej strony badanie pokazuje, że kobiety nadal cieszą się seksem nawet, gdy stają się coraz bardziej dojrzałe - podkreśla Hood. - Kobiece potrzeby seksualne, libido i styl życia zmieniają się z czasem, ale nie ma absolutnie żadnego powodu, by starsze kobiety nie mogły cieszyć się niezwykle aktywnym życiem seksualnym w średnim wieku i nie tylko.

Fakt, że ponad połowa z tych ankietowanych powiedziała, że miała lepszy seks niż w wieku 20 czy 30 lat sugeruje, że te kobiety są bardziej pewne siebie, niż kiedy były młodsze. Co więcej, nie boją się domagać się tego, czego chcą.

No cóż panowie, chyba trzeba się brać do roboty. Pamiętajcie, że lepiej sprostać seksualnym potrzebom w stosunku do trzydziestokilkulatek, niż kiedy trzeba będzie stawić czoła być może jeszcze gorętszym, ale już zdecydowanie nie tak atrakcyjnym czterdziestkom.

_ (PAP/menonwaves)_

d162f9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d162f9h