Trwa ładowanie...
d4ew6w1
Ciekawostki

Grace Kelly i Książe Monaco Rainier - pary wszech czasów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grace Kelly i Książe Monaco Rainier - pary wszech czasów
(WP.PL)
d4ew6w1

Grace Kelly, ur. 12 11 1929 i Książe Monaco Rainier, ur. 31 05 1923

Grace Kelly, wzięta hollywoodzka aktorka i zjawiskowa piękność jedzie do Cannes, tam w pałacu w Monako pozuje do sesji fotograficznej i poznaje przystojnego księcia Rainiera.
Tak zaczyna się współczesna bajka. Ich ślub był okrzyknięty „ślubem stulecia”. Opinia publiczna była zaskoczona, że Grace przyjęła oświadczyny, bo oznaczało to koniec jej filmowej kariery.
Przygotowania, wesele, ceremonie cywilna i kościelna, podróż poślubna wszystko było bajkowe, piękne i romantyczne. Książęca para doczekała się trójki dzieci, Karoliny, Alberta i Stefanii.
Czy całe ich wspólne lata byli równie szczęśliwi, co w dniu ślubu, czy mieli problemy czy nie? Tę prawdę znają tylko oni. Wielką tragedią rodziny, księcia i ich dzieci był wypadek, w którym zginęła Grace.
Z numerologicznego punktu widzenia byli odpowiednią dla siebie para. Mariaż Ósemki oraz Szóstki oznacza wzajemną atrakcyjność i fascynacje tak katalizowaną, aby w dalszym pożyciu przekształcić ją w harmonię i realizację marzeń.
Potrafią oddzielić obowiązki służbowe, czy też jak w przypadku tej pary publiczne i państwowe od tych kruchych i ulotnych chwil, gdy para jest tylko ze sobą i tylko dla siebie.

d4ew6w1

Podziel się opinią

Share

d4ew6w1

d4ew6w1