Trwa ładowanie...
Forma

Grillowanie po męsku z jakością QAFP

Share
Grillowanie po męsku z jakością QAFP
Źródło: 123RF.COM
dvktded

Chcesz zostać mistrzem grillowania? Chciałbyś dowiedzieć się jakie mięso najlepiej sprawdzi się na grillu?

Już 3 lipca, w studio kulinarnym CookUp, panowie będą mieli szansę poznać tajniki grillowania na warsztatach organizowanych w ramach kampanii "Gwarancja Jakości QAFP". Spotkanie poprowadzi znany dziennikarz i prezenter - Olivier Janiak, a swoją wiedzą kulinarną podzieli się z uczestnikami szef kuchni jednej z toruńskich restauracji - Sebastian Krauzowicz. O walorach mięsa certyfikowanego w Systemie QAFP opowie Jolanta Ciechomska - Koordynator Systemu QAFP w Polsce.

Grillowanie to niewątpliwie domena panów. Nie każdy jednak jest kulinarnym mistrzem, a imprezy letnie bez odpowiednio przyrządzonych przekąsek grillowych nie są już tak atrakcyjne. Warto więc odpowiednio się przygotować i zapisać się na warsztaty kulinarne poświęcone właśnie grillowaniu. Uczestnicy dowiedzą się jak sprawnie poradzić sobie z rusztem i przygotować przepyszne burgery, tortillę i szybkie przekąski, które zaspokoją męski głód i z pewnością zaimponują również płci przeciwnej.

dvktded

O walorach smakowych mięsa wieprzowego wysokiej jakości QAFP opowie Jolanta Ciechomska, która jest Koordynatorem Systemu QAFP. Panowie będą mieli okazję zapoznać się z jakością mięsa wieprzowego, najpopularniejszego mięsa przyrządzanego na grillu. Nie można również zapomnieć o najbardziej atrakcyjnej części spotkania - degustacji. Nic nie cieszy bardziej niż samodzielnie przygotowany, soczysty grillowy przysmak!

Już dziś można zgłosić swój udział w warsztatach. Wystarczy wysłać maila na adres: warsztaty@partnersi.com.pl (w tytule maila należy wpisać: warsztaty grillowania 3 lipca, a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy).

Mamy jedynie 25 miejsc, więc kto pierwszy - ten lepszy! Na zgłoszenia czekamy do 1 lipca.

Warsztaty są organizowane bezpłatnie w ramach kampanii "Gwarancja Jakości QAFP".

(fot. notka PR)

dvktded

Podziel się opinią

Share
dvktded
dvktded