Trwa ładowanie...
20-07-2011 15:53

Gwałciciele przestaną być bezkarni!

Gwałciciele przestaną być bezkarni!Źródło: AFP
d3akdf9
d3akdf9

Wszyscy zboczeńcy, odnajdujący rozkosz w krzywdzeniu niewinnych kobiet muszą mieć się na baczności. Już wkrótce, nie będą mogli czuć się bezkarni.

Wszystko za sprawą szwedzkiej policji, która opracowała nowatorską metodę tropienia bandytów. Być może słowo nowatorska, w tym przypadku wydaje się trochę przesadzone, ponieważ specjalnie wyszkolone psy od dziesiątek lat, pomagają odnajdywać kryminalistów, ale bez wątpienia to co robi Rapports Opus, trzyletni owczarek niemiecki, zasługuje na szczególne odnotowanie.

Wszyscy słyszeliśmy o psach wyspecjalizowanych w poszukiwaniu narkotyków czy ludzi uwięzionych w zawalonych podczas trzęsienia ziemi budynkach, ale Rapports Opus jest szczególny - jego domeną jest poszukiwanie męskiego nasienia!

Jeżeli uważacie to za nieśmieszny żart z naszej strony, tym razem możemy was zapewnić, że sprawa jest jak najbardziej poważna, a owczarek ma na swoim koncie już pierwsze sukcesy.

To właśnie na podstawie dochodzenia z udziałem dumnego czworonoga, policji udało się zlokalizować 23-letniego mężczyznę, który w parku w Karlskronie miał się dopuścić gwałtu na młodej kobiecie.

d3akdf9

Dowody przeciwko przestępcy są miażdżące. Oprócz zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego uszkodzenia ciała kobiety, prokurator dysponuje jeszcze zeznaniami świadków, oraz prawdziwym asem w rękawie: nasieniem sprawcy wywąchanym przez Rapports Opusa na miejscu przestępstwa.

Znalezione przez psa "ślady przestępstwa" zostały przebadane przez specjalistów od genetyki - DNA znalezione na miejscu gwałtu odpowiada materiałowi genetycznemu pobranemu od oskarżonego. Prokurator potwierdził ich wysoką jakość techniczną. To pierwszy tego typu dowód, który zostanie użyty w sądzie.

Rapports Opus - w sierpniu 2010 roku ukończył kurs na specjalnej psiej akademii. Mamy nadzieję, że już wkrótce nad naszym bezpieczeństwem będą czuwać równie skuteczni psi policjanci.

PFi

d3akdf9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3akdf9