Trwa ładowanie...
02-12-2011 12:29

Gwiazdy finału Miss Polonia 2011

Gwiazdy finału Miss Polonia 2011Źródło: Biuro Miss Polonia
d3c85tu

To już ostatnie dni panowania Rozalii Mancewicz. Owocny rok wyjazdów, spotkań i niezliczonych eventów, w których wzięła udział musi się niestety skończyć. 9 grudnia w obiekcie "Matecznik - Mazowsze" przekaże koronę najpiękniejszej Polki swojej następczyni - Miss Polonia 2011. O srebrne trofeum, które w 1992 roku nosiła na swojej głowie Ewa Wachowicz, walczyć będzie 18 kandydatek. Tylko jedna z nich zwycięży i zapisze się w historii konkursu jako 36. Miss Polonia.

Finałowa gala konkursu będzie zdominowana przez piękne kobiety, które w sześciu odsłonach zaprezentują się publiczności oraz telewidzom TVP 2. Jak w tak pięknym gronie odnajdzie się gospodarz gali Tomasz Kammel? Na szczęście nie będzie jedynym mężczyzną, który wystąpi na scenie. Obok niego zaprezentują muzyczne gwiazdy wieczoru. Swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Chemia, Maciej Maleńczuk oraz Ray Wilson - były wokalista grupy Genesis.

Na widowni zasiądzie damsko - męskie jury, które będzie przekazywało telewidzom swoje typowania. Opiniami podpatrzonymi kobiecym okiem podzielą się miłościwie panująca Miss Polonia Rozalia Mancewicz oraz prezes Biura Miss Polonia Elżbieta Wierzbicka. Męski punkt widzenia przedstawią aktorzy: Adam Woronowicz, Kacper Kuszewski i Radosław Pazura. Jurorzy od początku do końca będą doradzać telewidzom, którzy na drodze głosowania SMS zdecydują o przyznaniu tytułu najpiękniejszej.

Brak planów na piątkowy wieczór? Pomagamy - 9 grudnia o 21:10 zapraszamy przed telewizory. Tylko na antenie TVP 2 finał Miss Polonia 2011.

d3c85tu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c85tu