Trwa ładowanie...
07-11-2012 16:35

Hallowen Sfinks700 - działo się!

Share
Hallowen Sfinks700 - działo się!Źródło: informacja prasowa
d3327n7

W ostatnią październikową środę w sopockim klubie Sfinks700 odbyła się tradycyjna już dla tego miejsca impreza Halloween.

Co roku od ponad dekady Sopockie Forum Integracji Nauki Kultury i Sztuki gości w swoich murach najbardziej alternatywne dusze w Trójmieście.

To, co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy w klubie Sfinks i zdecydowanie rożni go od innych muzycznych klubów w Trójmieście, to przede wszystkim dbałość o detale. Przestrzeń klubu została udekorowana specjalnie na tę noc przez grupę kilkunastu osób pod wodzą Kamili Tassious. Artyści oraz obsługa byli znakomicie ucharakteryzowani przez zespół w składzie: Karolina Bastrykin, Aleksandra Przyłuska, Diana Kożuch, Anna Stykała, Anna Wasilewska, Sylwia Sajnok-Sikorska, Agnieszka Wolska. O jak najlepsze doznania muzyczne zadbali rezydenci klubu Sfinks700 - Vacos & Billy Savage, Sophisty, Paryss, MIT, SB oraz Reza, Mad i Sick!, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali tematyczne sety elektroniczne. Całość dopełnił Jungs Visuals swoim prezentowanymi na żywo upiornymi wizualizacjami.

Cieszyć może na pewno niezłomne zaangażowanie instytucji Sfinks w promocję kultury alternatywnej na terenie Trójmiasta, ale równie mocno cieszy odbiór, z jakim to działanie się spotyka. Tej nocy w sopockim klubie Sfinks bawiło się ponad 800 osób i to w dużej większości osób przebranych.

Halloween w Sfinksie odbyło się po raz pierwszy w 1991 roku i była to pierwsza impreza halloweenowa w Polsce.

d3327n7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3327n7
d3327n7