Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Hulajnogą elektryczną do pracy

Paliwo drożeje i to mocno. Niestety, jazda samochodem staje się coraz bardziej kosztowna. Co robić? Jednym z lepszych rozwiązań będzie zakup hulajnogi elektrycznej. Możesz nią dojeżdżać do pracy, na zakupy i gdzie tylko zechcesz. Zabierz ją na wakacje i zwiedzaj bez limitu. Sprawdź, które modele warto kupić!

Share
  Źródło: Adobe Stock
d20b0tq

Xiaomi – gwarancja dobrego wykonania i przystępnej ceny

Sprzęt Xiaomi jest już dobrze znany wśród Klientów z całego świata. Producent udowodnił już nie raz, że oferuje znakomite urządzenia elektroniczne. Także hulajnogi elektryczne są doskonałe! Sprawdź model Essential Mi. Sprzęt jest wyposażony w silnik o mocy 250 watów. Maksymalna prędkość to 20 kilometrów na godzinę, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Na jednym ładowaniu akumulatora zrobisz około 20 kilometrów. To naprawdę sporo! Producent zamontował oświetlenie z przodu i z tyłu hulajnogi, abyś był bezpieczny podczas jazdy. Nie zabrakło także wyświetlacza informującego o statusie pojazdu oraz tempomacie pozwalającym zdefiniować odpowiednią prędkość na stałe. Pneumatyczne opony w rozmiarze 8,5 cala zapewniają amortyzację nierówności. Hamulce są bardzo skuteczne, dzięki czemu możliwe jest szybkie wytracanie prędkości. Hulajnoga waży tylko 12 kilogramów, więc łatwo ją przenosić.

Hulajnoga elektryczna XIAOMI Mi 1S Czarny. Źródło: materiały partnera

Więcej mocy, większa prędkość – Indiana, po prostu!

Indiana ES700 to hulajnoga elektryczna z silnikiem o mocy aż 350 watów. Pozwala on osiągnąć nawet 25 kilometrów na godzinę. Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu akumulatora to 20 kilometrów. Amortyzacja hulajnogi gwarantuje wysoki komfort jazdy – nawet po chodniku. Co ciekawe, bateria jest wymienna. Pozwala to wygodnie ładować sprzęt, a także podłączać drugi akumulator, gdy ten pierwszy rozładuje się. Hulajnogę wyposażono w świetne hamulce i oświetlenie LED. Jest bardzo bezpieczna podczas jazdy. Łatwo ją złożyć i rozłożyć. To bardzo starannie wykonany sprzęt, który spodoba się dzieciom, nastolatkom i dorosłym. Hulajnoga zebrała świetne opinie Klientów, co potwierdza jej jakość.

d20b0tq
Hulajnoga elektryczna INDIANA ES700. Źródło: materiały partnera

Ścigacz z włoskim temperamentem

Aprilia jest znana z produkcji znakomitych motocykli sportowych. Ale nie tylko! Jak się okazuje, włoski producent oferuje również bardzo dobrej jakości hulajnogi elektryczne. Przykładem może być model Aprilia E-SR2. Sprzęt posiada silnik o mocy 350 watów, który pozwala osiągnąć prędkość maksymalną wynoszącą 20 kilometrów na godzinę! Gdyby nie elektryczna blokada, pewnie byłoby to więcej! Jedno ładowania akumulatora pozwala na pokonanie aż 25 kilometrów drogi. Sprzęt dysponuje trzema trybami jazdy: eco, sport i standard. 10-calowe koła zapewniają świetny komfort jazdy – także po nierównościach. Tempomat przydaje się wtedy, gdy musisz jechać stałą prędkością. System odzyskiwania energii potęguje oszczędność hulajnogi. Nie mogło oczywiście zabraknąć sygnału dźwiękowego i oświetlenia. Hulajnoga prezentuje się świetnie i jeszcze lepiej jeździ. Rozkładana stopka ułatwia parkowanie w bezpieczny sposób. Hulajnogę łatwo można złożyć, aby zapakować ją do bagażnika lub wnieść kilka pięter wyżej.

Hulajnoga elektryczna APRILIA E-SR2. Źródło: materiały partnera

Born in the USA, czyli hulajnoga elektryczna od… Jeepa!

Choć Jeep został wykupiony przez koncern Fiata ładnych parę lat temu, w tej hulajnodze widać jeszcze ten amerykański pazur, z którego znana jest amerykańska marka produkująca samochody terenowe. 2XE Urban Camou to hulajnoga dla osób, które pragną wyciskać ze sprzętu maksimum jego możliwości. Zamontowano tu silnik o mocy 500 watów, który pozwala osiągnąć szybko prędkość 20 kilometrów na godzinę. Na jednym ładowaniu akumulatora można pokonać aż 45 kilometrów! Na amortyzację zdecydowano się z przodu i z tyłu. Jazda jest niezwykle komfortowa, co zawdzięczamy także 10-calowym kółkom. Oczywiście nie zabrakło też klaksonu i oświetlenia LED. To doskonała hulajnoga w mieszany teren.

d20b0tq
Hulajnoga JEEP. Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d20b0tq
d20b0tq
Advertisement