Trwa ładowanie...
09-03-2011 15:43

Ideał faceta w oczach Polek

Ideał faceta w oczach PolekŹródło: ONS.pl
dor2bkw
dor2bkw

A czy Ty jesteś ideałem?

Agencja IQS specjalnie na zlecenie Mattel Poland przebadała 450 Polek, próbując z uzyskanych w ten sposób odpowiedzi naszkicować obraz mężczyzny idealnego - takiego, w którym przeciętna dziewczyna znad Wisły zatraciłaby się bez reszty. Wymagania dotyczące Pana Doskonałego podzielono na dwie kategorie - to, co na zewnątrz oraz to, co w środku. Jaki więc musi być ideał?

Jeżeli chodzi o wygląd, mówimy o mężczyźnie dość wysokim, bo liczącym najmniej 1,83 m. Ponadto musi być on brunetem, najlepiej błękitnookim, chociaż kojący brąz tęczówki również uszedłby mu płazem. Niestety respondentki nie przybliżyły więcej informacji odnośnie charakterystyk fizycznych faceta z ich snów. Jednak bazując na wskazaniach polskich i zagranicznych gwiazd, z którym nasze krajowe dziewczyny poszłyby w tango, ideał musi być wysportowany i przystojny. A nawet odrobinę metroseksualny... Zapytane o preferowanego kandydata na randkę, polskie dziewczyny odpowiadały: Johnny Depp (35%), George Clooney (34%) oraz Brad Pitt (31%). A z podwórka Paweł Małaszyński (27% trafień) i Maciej Zakościelny (24%).

A co idealny mężczyzna ma w środku?

dor2bkw

[

]( #opinions )

W tym względzie wymagany jest przede wszystkim spory pierwiastek kobiecy, bowiem najbardziej pożądanymi cechami samca alfa są czułość, namiętność i zrozumienie dla potrzeb kobiet - tak przynajmniej odpowiadało 90% ankietowanych. Co ciekawe, dla pań nie liczą się pieniądze, ani wpływy. Facet nie musi też deklarować swojej siły na każdym kroku, czy też pozować na twardego macho. Bo w cenie jest przede wszystkim odpowiedzialność, inteligencja i niebanalne poczucie humoru (za tym pakietem optuje aż 63% respondentek). Zwłaszcza ta ostatnia cecha, a więc poczucie humoru, jest ważne - ot, aby mężczyzna był w stanie rozweselić wybrankę swego serca w jej chmurne dni, pocieszyć, czy po prostu zaskoczyć czymś niespodziewanym.

dor2bkw

Oczywiście nie można również zapominać o komunikacji - facet to nie smartphone, dlatego też nie musi cechować się łącznością 4g, wi-fi w standardach b,g i n, czy bluetoothem, ale za to musi umieć słuchać - to podstawa! Naturalnie, wypadałoby również, żeby od czasu do czasu dorzucił swoje trzy grosze do dyskusji, kiedy trzeba wsparł ciepłym słowem i raz na jakiś czas werbalnie zapewnił o swojej nieustającej miłości. I ot to wszystko. Ideał wcale nie musi być aktorem czy politykiem (a jeżeli jest to ponoć nawet wada!), wystarczy że jest wysoki, ma piękne oczy i kolorowe wnętrze.

[

]( #opinions )

No i jak, panowie - spełniacie te postulaty? A Wy dziewczyny, zgadzacie się z wymaganiami ankietowanych pań, czy też chciałybyście dorzucić jakieś dodatkowe przywary, którymi powinien szczycić się Wasz ideał? Pomóżcie nam stać się lepszymi facetami - idealnymi facetami!

dor2bkw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dor2bkw