Trwa ładowanie...
19-08-2010 13:39

Idealna kandydatka na żonę

Idealna kandydatka na żonęŹródło: Jupiterimages
d14wo8g
d14wo8g

Męskim okiem

Pewna 33-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii jest idealną kandydatką na żonę. Dlaczego? Z powodu nietypowej alergii. Jeśli tylko dotknie monet lub banknotów, natychmiast dostaje wysypki.

Trzeba przyznać, że Yvonne Simon ma wyjątkowego pecha. Według badających ją lekarzy ma uczulenie na metal, z którego bije się monety, a także na barwniki, które są stosowane przy produkcji papierowych banknotów. W dodatku tej nietypowej alergii nie udało się w żaden sposób wyleczyć, mimo iż kobieta cierpi na nią od wielu lat.

Żeby było jeszcze ciekawiej - Yvonne ma uczulenie również na lateks. Odpada więc pomysł, by dotykać pieniędzy przez gumowe rękawiczki.

Wydawać by się mogło, że kobieta ma wyjątkowego pecha. Wszak wydawanie pieniędzy, jest jedną z ulubionych damskich rozrywek. Spójrzmy na to jednak z drugiej strony - kto nie ma szczęścia w gotówce, ten pewnie ma szczęście w miłości. Naszym zdaniem dzięki nietypowej przypadłości akcje Yvonne na rynku matrymonialnym stoją bardzo wysoko. Któż z mężczyzn nie chciałby bowiem mieć żony, która samodzielnie nie wyda ani grosika? A jeśli nawet będzie próbowała - natychmiast będzie można to poznać po wyskakującej na jej rękach wysypce?

d14wo8g

Zanim jednak zaczniecie przeszukiwać internet w celu namierzenia Yvonne Simon i złożenia jej matrymonialnej propozycji - jedna uwaga. Niestety żyjemy w XXI wieku i transakcje bezgotówkowe nie są dziś ani rzadkością, ani problemem. Yvonne tak właśnie dokonuje zakupów - płaci za wszystko plastikową kartą kredytową, na którą niestety nie ma najmniejszej nawet alergii.

Ze wszystkim jednak można sobie jakoś poradzić. Może i kobieta nie ma alergii na samą kartę, ale biorąc pod uwagę, że jak wszystkie panie uwielbia zakupy - zapewne bardzo często ręce świerzbią ją na samą myśl, żeby karty użyć. Wystarczy więc dyskretna obserwacja. A jak to nie pomoże, to blokada konta.

(menonwaves)

d14wo8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14wo8g