Trwa ładowanie...
01-03-2016 13:30

II edycja Charlotta ZOO Triathlon już 17 września 2016!

II edycja Charlotta ZOO Triathlon już 17 września 2016!Źródło: mat. nadesłane
d1v9b70
d1v9b70

OFERTA SPECJALNA FIRST MINUTE - pierwsze 20 osób, które wykupią pakiet noclegowy Charlotta ZOO Triathlon w Dolinie Charlotty, otrzymuje pakiet startowy Charlotta ZOO Triathlon za darmo. Promocja trwa od 1.03 do 30.04.2016.

Kolejna edycja Charlotta ZOO triathlon z pewnością dostarczy wiele emocji i wrażeń. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Gdzie indziej można biegać pośród wybiegów zebr, żubrów, lemurów oraz innych dzikich zwierząt? W Dolinie Charlotty można!

W poprzedniej edycji uczestnicy triathlonu musieli przepłynąć dystans jednego kilometra, następnie odbył się etap kolarski po malowniczych drogach wokół Doliny Charlotty, gdzie mieli do pokonania 33 kilometry. Zwieńczeniem triathlonu był 7 km bieg po terenie Doliny Charlotty. Był to bieg wyjątkowy, ponieważ odbył się na terenie ogrodu zoologicznego, co było oryginalnym urozmaiceniem imprezy.

(fot. materiały nadesłane)

d1v9b70

Charlotta ZOO Triathlon odbywa się na zakończenie sezonu i można śmiało powiedzieć, że jest jego doskonałym zwieńczeniem. Nasza impreza to nie tylko sportowy wysiłek, przewidujemy również wesołą zabawę podczas triathlon party! Wszystko w myśl zasady „coś dla ciała i coś dla ducha”.

Przewidujemy również atrakcyjne nagrody!

Zachęcamy wszystkich zawodników do spędzenia tego weekendu z całą rodziną. Dolina Charlotty oferuje moc atrakcji dla dzieci, takich jak: fokarium, park linowy, kraina bajek oraz wodne zoo safari. Mamy też wspaniałą salę zabaw dla naszych najmłodszych gości (m.in. małpi gaj, basen z piłeczkami). Na uczestniczki imprezy czeka balijskie SPA oraz basen. Atrakcją samą w sobie będą również trasy, na których odbędą się zawody. Oprócz biegów na terenie ZOO Charlotta przygotowaliśmy także malowniczą trasę kolarską.

(fot. materiały nadesłane)

d1v9b70

Szczegółowe informacje dla uczestników znajdują się w regulaminie oraz programie wydarzenia.

Zapisy dla Uczestników Charlotta ZOO Triathlon wraz ze specjalna ofertą noclegową w Dolinie Charlotty ruszyły 1 marca 2016 r. Zapraszamy do udziału w II edycji!

* OFERTA SPECJALNA FIRST MINUTE* - pierwsze 20 osób, które wykupią pakiet noclegowy Charlotta ZOO Triathlon w Dolinie Charlotty, otrzymuje pakiet startowy Charlotta ZOO Triathlon za darmo. Promocja trwa 1.03-30.04.2016.

d1v9b70

Wspomnienia z I edycji Charlotta ZOO Triathlon uwieczniła stacja TVP Sport. Cały reportaż dostępny jest pod tym adresem.

Już 16.09.2016r. dla wszystkich osób, korzystających z usług noclegowych Doliny Charlotty odbędzie się wieczór balijski w SPA Bali Hai. Aromatyczne kadzidła, ciepłe oleje, muzyka oraz mistyczny wystrój SPA to idealne miejsce na przywrócenie harmonii ducha i ciała. Patronkami tego niepowtarzalnego miejsca są trzy boginie indonezyjskie: Devi Sri, Laksmi i Ambika. To one otoczą Was opieką tego dnia i poprowadzą przez nieznany świat magicznej wyspy Bali. Wieczory Balijskie to moc niezapomnianych wrażeń.

Oficjalna strona wydarzenia: www.charlottachallenge.pl.

d1v9b70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v9b70