Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

II edycja Charlotta ZOO Triathlon już 17 września!

Kolejna edycja Charlotta ZOO triathlon z pewnością dostarczy wiele emocji i wrażeń. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Gdzie indziej można biegać pośród wybiegów zebr, żubrów, lemurów oraz innych dzikich zwierząt? W Dolinie Charlotty można!

Share
II edycja Charlotta ZOO Triathlon już 17 września!
Źródło: materiały nadesłane
d2u26c6

W poprzedniej edycji uczestnicy triathlonu musieli przepłynąć dystans jednego kilometra, następnie odbył się etap kolarski po malowniczych drogach wokół Doliny Charlotty, gdzie Zawodnicy mieli do pokonania 33 kilometry. Zwieńczeniem triathlonu był 7-kilometrowy bieg po terenie Doliny Charlotty. Był to bieg wyjątkowy, ponieważ odbył się na terenie ogrodu zoologicznego, co było oryginalnym urozmaiceniem imprezy.
Charlotta ZOO Triathlon odbywa się na zakończenie sezonu i można śmiało powiedzieć, że jest jego doskonałym zwieńczeniem. Nasza impreza to nie tylko sportowy wysiłek, przewidujemy również wesołą zabawę podczas triathlon party! Wszystko w myśl zasady „coś dla ciała i coś dla ducha”.

Przewidujemy również atrakcyjne nagrody!

materiały nadesłane
Źródło: materiały nadesłane

Zachęcamy wszystkich zawodników do spędzenia tego weekendu z całą rodziną. Dolina Charlotty oferuje moc atrakcji dla dzieci, takich jak: fokarium, park linowy, kraina bajek oraz wodne zoo safari. Mamy też wspaniałą salę zabaw dla naszych najmłodszych gości (m.in. małpi gaj, basen z piłeczkami). Na uczestniczki imprezy czeka balijskie SPA oraz basen. Atrakcją samą w sobie będą również trasy, na których odbędą się zawody. Oprócz biegów na terenie ZOO Charlotta przygotowaliśmy także malowniczą trasę kolarską.
Szczegółowe informacje dla uczestników znajdują się w regulaminie oraz programie wydarzenia.
Zapisy dla uczestników Charlotta ZOO Triathlon wraz ze specjalna ofertą noclegową w Dolinie Charlotty ruszyły 1 marca 2016r. Zapraszamy do udziału w II edycji!
Wspomnienia z I edycji Charlotta ZOO Triathlon uwieczniła stacja TVP Sport. Cały reportaż dostępny jest pod tym linkiem.

materiały nadesłane
Źródło: materiały nadesłane

Już 16.09.2016r. dla wszystkich osób, korzystających z usług noclegowych Doliny Charlotty odbędzie się wieczór balijski w SPA Bali Hai. Aromatyczne kadzidła, ciepłe oleje, muzyka oraz mistyczny wystrój SPA to idealne miejsce na przywrócenie harmonii ducha i ciała. Patronkami tego niepowtarzalnego miejsca są trzy boginie indonezyjskie: Devi Sri, Laksmi i Ambika. To one otoczą Was opieką tego dnia i poprowadzą przez nieznany świat magicznej wyspy Bali. Wieczory Balijskie to moc niezapomnianych wrażeń.
Oficjalna strona wydarzenia: www.charlottachallenge.pl

materiały nadesłane
Źródło: materiały nadesłane
d2u26c6

Podziel się opinią

Share
d2u26c6
d2u26c6