Trwa ładowanie...
15-06-2011 14:48

III casting do konkursu Miss Polonia Pomorza 2011

III casting do konkursu Miss Polonia Pomorza 2011Źródło: Thinkstockphotos
dqsr1xq
dqsr1xq

Rusza kolejny casting do konkursu Miss Polonia Pomorza 2011. Po raz kolejny najpiękniejsze mieszkanki Pomorza spotkają się w Sopocie, aby zaprezentować się przed gronem jury, które wybierze ostatnie kandydatki do korony Miss Polonia Pomorza 2011. Uroczysty finał konkursu piękności już 15 lipca w Gniewie na Zamku Królewskim!

Na pierwszym castingu pojawiło się ponad 60 kobiet, które przyszły z nadzieją na rozpoczęcie przygody ze światem miss. Niestety, do finału mogła zakwalifikować się tylko garstka z nich. Na scenie stanęło 18 kandydatek, które zaprezentowały się w strojach wieczorowych oraz kąpielowych. Jury zadawało pytania, które za każdym razem były podchwytliwe... Na szczęście większość dziewcząt poradziła sobie dobrze z tym etapem.

Jak będzie tym razem?

III casting Miss Polonia Pomorza odbędzie się w Sopocie. Początek o godzinie 15.00 i potrwa do 17.00. Od godziny 18.00 będą trwały przygotowania do wieczornego finału. Wszystkie kandydatki wystąpią w bieliźnie, odzieży codziennej, strojach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych.

Info o Castingu:

dqsr1xq

Od godziny 15:00 do godziny 17:00 wybrane kandydatki zapraszamy do rejestracji
Od godziny 18:00 będą trwały przygotowania do pokazu finałowego.

Następnie będzie odbywała się próba generalna i o 23:00 zacznie się oficjalny Casting.

Całą noc grać dla nas będzie Dj Mibro.

W ciągu dnia na "Monciaku" będą zorganizowane pokazy husarskie, udostępnione organizatorom przez Zamek Gniew, a bezpieczeństwa na Castingu będą strzec... prawdziwi rycerze

dqsr1xq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqsr1xq