ycipk-2mklo3
Ciekawostki

Ilu facetów miało Twoją żonę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilu facetów miało Twoją żonę
(Thinkstockphotos)
ycipk-2mklo3

Droga do znalezienia właściwego partnera i (być może) miłości na całe życie jest najeżona trudnościami. To jednak nie zraża większości kobiet i mężczyzn, by wciąż próbować, całować żaby i buszować po portalach randkowych. Sprawdźcie, jak w liczbach wyglądają próby znalezienia właściwej osoby na całe życie, a przekonacie się, że znalezienie kogoś bez przeszłości i nie po przejściach graniczy z cudem.

Przeciętna kobieta w ciągu całego swojego życia całuje się z 22 facetami, ma 4 długie związki i 5 razy złamane serce (w tym 4 razy z powodu oszustwa partnera), zanim zwiąże się z właściwą osobą. Co do kobiecego randkowania, to statystyczna przedstawicielka płci pięknej spotyka się z sześcioma zupełnie nietrafionymi gośćmi, a 15 % przyznaje, że miało do czynienia ze stalkerem. Jednocześnie, by stwierdzić, że istnieją pomyślne widoki na związek, kobietom potrzeba 4 tygodni spotykania się.

Seks nie jest traktowany przez kobiety na tyle poważnie i uczuciowo, jak można by się tego spodziewać, ponieważ średnio 6 razy w życiu zdarza im się jednonocna przygoda.

ycipk-2mklo3

[

Podziel się

]( #opinions )

Współczesna kobieta jednego ze swoich partnerów poznaje przez Internet, wikła się w 3 relacje na odległość i, co ciekawe, daje się zabrać na wakacje 3 różnym facetom.

ycipk-2mklo3

Jedna piąta przyznaje się do posiadania dziecka, zanim poznała swojego partnera na resztę życia, a także do dzielenia mieszkania z 2 facetami wcześniej.

POLECAMY:

TU ZNAJDZIESZ MIŁOŚĆ SWEGO ŻYCIA. PO PRZEJŚCIA I NIE TYLKO

Jak na kobiecym tle wypadają mężczyźni? Tradycyjnie wyprzedzają kobiety, jeśli chodzi o seks i erotykę, ale nie tak wyraźnie, jak byśmy tego oczekiwali, kierując się stereotypami: statystyczny mężczyzna w ciągu swojego życia całuje się z 23 kobietami i zdarza mu się 10 seksualnych przypadkowych przygód.

ycipk-2mklo3

Faceci przewyższają kobiety również w smutniejszej części statystyki - częściej są przez kobiety porzucani, a przeciętny mężczyzna ma w ciągu swojego życia 6 razy złamane serce - czyli o 1 więcej niż kobiety.

[

Podziel się

]( #opinions )

ycipk-2mklo3

Pierwsza sympatia to wiek około 15 lat.

Rzecznik portalu meeteez.com, dla którego przeprowadzono badania jest nieprzyjemnie zaskoczony ich wynikami i sądzi, że nikt nie spodziewał się, że znalezienie właściwej osoby w dzisiejszym świecie jest aż tak trudne i skutkuje taką ilością bezowocnych prób czy nieudanych związków. Na pociechę dodaje jednak, że większość przepytanych osób, mimo miłosnych wzlotów i upadków, liczy na to, że znajdzie partnera na całe życie już przed trzydziestką.

KP/PFi

POLECAMY:

ycipk-2mklo3

TU ZNAJDZIESZ MIŁOŚĆ SWEGO ŻYCIA. PO PRZEJŚCIA I NIE TYLKO

Polub WP Facet
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mklo3

ycipk-2mklo3
ycipk-2mklo3