Trwa ładowanie...
29-12-2010 17:08

Inne życie, czyli lesbijka w rozumieniu faceta

Inne życie, czyli lesbijka w rozumieniu facetaŹródło: Jupiterimages
d34893g
d34893g

Ludzie dzielą się na tych, którzy są tolerancyjni oraz na takich, którzy tej tolerancji nie mają. Są też tacy, którzy nie potrafią się odnaleźć w żadnym z tych podziałów i wybierają rzeczy dla siebie wygodne.

Czy homoseksualizm to choroba?

Znany jest głos zwolenników tezy, że jest to choroba psychiczna, którą należy koniecznie leczyć. Nie ma jednak na to żadnych lekarstw dlatego ciężko to pojęcie sklasyfikować w jednej szufladzie z pozostałymi chorobami psychicznymi. Co najwyżej homoseksualizm można nazwać odmiennością, ponieważ w naszej kulturze naturalne jest, że łączą się osoby przeciwnej płci. Ten problem jest bardzo szeroki i trudny do dyskusji. Najwyraźniej ludzie nie lubią skrajności, a tej boją się, ponieważ w sytuacji kiedy związki homoseksualne zostałyby zalegalizowane to z czasem takie osoby mogłyby adoptować dzieci.

Jak jest jednak w przypadku lesbijek? Jak mężczyźni reagują kiedy naprzeciwko idą dwie seksowne panie, które są splątane swoimi dłońmi?

d34893g

Otóż na stronach pornograficznych mężczyźni często szukają kategorii „Less”, ponieważ zazwyczaj można znaleźć tam dwie seksowne kobiety, które w zmysłowy sposób dotykają swoje ciała. Taki widok podnieca wielu facetów, a trójkąt 1+2 jest cichym marzeniem każdego z nas.

Co z przypadku kiedy w rzeczywistości para lesbijek ściśle określa, która w związku ma dominującą rolę i nosi spodnie? Jest to widok, który razi większość facetów, kiedy jedna z kobiet na siłę upodabnia się do faceta. Wytarte dżinsy, dłuższa koszula, bejsbolówka na głowę, guma, a najlepiej papieros w buzi.

Mężczyźni są raczej zwolennikami estetyki i doceniają kobiece piękno. Jeśli na siłę jest łamany stereotyp kobiety to staje się to być niesmaczne. Pamiętajmy, że zawsze znajdą się zwolennicy takiego stylu, a przede wszystkim takich zachowań.

Przynajmniej raz w roku w Polsce odbywa się parada równości pod hasłami „chcemy wyjść z cienia”. Są to zazwyczaj bardzo niespokojne manifestacje. W taki sposób ujawniają się osoby, które tego dnia mogą powiedzieć głośno swoje racje. Właśnie oni chcieliby aby każdego dnia czuć się swobodnie na ulicy i nie bać się chłosty ze strony społeczeństwa. W Holandii czy Islandii pary tej samej płci są czymś normalnym, ale biorąc pod uwagę dzisiejsze nastawienie Polaków, to ta moda jeszcze długo do nas nie zajrzy.

Operacja zamiast tłamszenia swojej osobowości.

Można zmienić swoją płeć ale wymaga to skomplikowanej i drogiej operacji. Szacuje się, że na świecie jest wykonywanych kilka tysięcy tego typu operacji rocznie. Choć to drogi interes, to warto zdobyć środki finansowe, aby wyjść z ukrycia i stać się tym, kim zawsze chciało się być…

d34893g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34893g