Trwa ładowanie...

Innowacyjne napoje sportowe

Share
Innowacyjne napoje sportowe
d3rqms5

ISO PLUS™, CARBO-VIT™ oraz CARNI LINE™ - PIERWSZE NA POLSKIM RYNKU INNOWACYJNE NAPOJE SPORTOWE NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW!!!
Firma Olimp Laboratories wprowadza na rynek wyjątkowe i innowacyjne produkty serii GO4IT® - odpowiednio skomponowane napoje o szerokim wachlarzu wysublimowanych smaków zapewnią prawdziwą rozkosz dla podniebienia, a unikalne formuły połączeń substancji aktywnych i witamin poprawią kondycję, pomogą w walce z tłuszczem oraz dostarczą energii i witalności. Wszystkie napoje dostarczają idealne ilości składników odżywczych.

Ze składu produktów serii GO4IT® firma Olimp Laboratories maksymalnie wyeliminowała konserwanty i sztuczne dodatki.

* ISO PLUS™ - super innowacja w izotonikach!! Napój ISO PLUS™ - najlepsze rozwiązanie problemu przewlekłego zmęczenia i osłabienia spowodowanego brakiem odpowiednich ilości, składu i proporcji minerałów w diecie. Dodatek l-karnityny w składzie napoju poprawia naszą kondycję i pomaga w walce z tłuszczem. ISO PLUS™ - dalej ,więcej, lepiej…..
*
Pojemność: 500 ml
Smaki:original, tropic blue, watermelon, lemon, fresh apple.

* CARBO-VIT™ - maksymalna odbudowa zasobów energetycznych z uzupełnieniem witamin!! CARBO-VIT™ - wyśmienity napój o wysokiej zawartości odpowiednio zestawionych węglowodanów CARBO® w unikalnym połączeniu z witaminami, pokrywającymi nawet 50% dziennego zapotrzebowania organizmu. Poczujesz się rześki i pełen energii nawet po wyczerpującym treningu!
*
Pojemność: 500 ml
Smaki: cherry, lemon, fresh apple, pear.

* CARNI LINE™ * - 2000 mg l-karnityny w jednej butelce!!
Jedna porcja, czyli 500 ml, napoju CARNI LINE™ zapewnia wysoką dawkę L-karnityny odpowiedzialnej za wspomaganie utraty tłuszczu rezerwowego, wzmacniającej układ krwionośny i poprawiającej kondycję. Sięgając po CARNI LINE™, nie musisz korzystać z dodatkowych preparatów - po prostu delektujesz się smakiem i spalasz zbędny tłuszcz!!!
Pojemność: 500 ml
Smaki:lemon, watermelon, fresh apple

d3rqms5

Podziel się opinią

Share
d3rqms5
d3rqms5