Trwa ładowanie...
24-10-2008 12:04

Inteligentna nawigacja w telefonie

Inteligentna nawigacja w telefonie
d273wc1
d273wc1

Współczesny telefon komórkowy to również mini-komputer. Co ważne - komputer o całkiem dobrych parametrach. Nie każdy o tym wie, ale ten "komórkowy" komputer podobnie jak zestaw stacjonarny lub laptop bez najmniejszych problemów łączy się z Internetem.

Co wyróżnia NaviPunkt od pozostałych produktów nawigacyjnych na runku?

  1. Użytkownik ma do dyspozycji największą bazę fotoradarów w całym kraju. Ponadto można znaleźć tu miejsca częstej kontroli drogowej dodawanych przez samych użytkowników.
  2. System Community Traffic monitoruje natężenie ruchu na drogach (korki)i wybiera błyskawicznie najlepszą, najbardziej optymalną drogę do celu.
  3. Przed rozpoczęciem podróży, użytkownik pobiera najbardziej aktualne mapy z serwera NaviPunkt, które uwzględniają wszelkie zmiany (remonty, nowe odcinki tras, okresowo zablokowane drogi), a następnie wybiera optymalną trasę.

NaviPunkt zawsze pod ręką
Większość z nas ma prawie zawsze przy sobie telefon komórkowy. Po wgraniu na komórkę aplikacji NaviPunkt telefon zamieni się dodatkowo w system nawigacyjny satelitarnej umożliwiający szybkie i efektywne poruszanie się po drogach. Jeśli Twój aparat nie jest wyposażony w odbiornik GPS możesz dokupić go oddzielnie. Nie musisz obawiać się kradzieży drogiej nawigacji pozostawionej w samochodzie, ani nosić przy sobie ciężkich urządzeń. NaviPunkt może okazać się pomocny nie tylko w samochodzie ale również na pieszej wycieczce lub na rowerze. Nawigacja w telefonie jest rozwiązaniem idealnym!

Oszczędność pamięci
NaviPunkt nie zajmuje karty pamięci telefonu (lub jeżeli zostanie na niej zainstalowany - zajmuje ją w minimalnym stopniu). Karty możesz nie mieć wcale lub wykorzystać ją na swoje mp3, zdjęcia, filmy. Zapomnij o przekładaniu kart, przegrywaniu i-map z płyt CD, ciągłym instalowaniu aktualizacji.

d273wc1

Ile kosztuje korzystanie z NaviPunkt?
Jeśli myślisz, że klasyczna nawigacja jest tańsza, to się mylisz. Koszt zakupu klasycznej nawigacji GPS i rocznych aktualizacji to wydatek rzędu minimum kilkuset złotych, a często i dużo więcej. W Navipunkt jest inaczej. Odbiornik GPS to koszt około 120zł, a roczny abonament to zaledwie 99zł. Trzecim składnikiem kosztów jest transmisja GPRS i tutaj także zaskoczymy cię ceną..130 km trasy z Warszawy do Łodzi oznacza transfer danych na poziomie około 50 kB. Orientacyjna cena za transfer danych tej wielkości wynosi średnio 15gr (w zależności od Twojego planu i operatora) W sieci wpMOBI transfer 150kB kosztuje zaledwie 6gr! Co więcej możesz płacić tylko okresowo! Krótka wycieczka kilka razy w roku? Urlop od czasu do czasu? Możesz wybrać abonament już za 4zł na 3 dni czy też za 10zł na tydzień.

* Prosta i szybka instalacja*
Już nie potrzebujesz kilkudziesięciu minut i pomocy specjalisty, żeby zainstalować system nawigacji. Po prostu wejdź z przeglądarki telefonu na stronę pobierz.navipunkt.pl i w ciągu 60 sekund pobierz program. Po uruchomieniu aplikacja może Ci zarejestrować i skonfigurować NaviPunkt.

[

*Aktualne mapy ]( http://navipunkt.pl/index.html )Aktualne mapy NaviPunkt - to coś więcej niż myślisz*
Każdy użytkownik NaviPunkt ma zawsze dostęp do najświeższych map udostępnianych w trybie on-line. Znajdują się na nich aktualne informacje o utrudnieniach, remontach, radarach, częstych kontrolach drogowych, nowych odcinkach trasy, a nawet o natężeniu ruchu na wybranym odcinku.

d273wc1

Widok trójwymiarowy 3D i automatyczna zmiana skali
Wyświetlacz Twojego telefonu dostarcza Ci więcej informacji niż ekran tradycyjnej nawigacji. W trybie 3D czujesz się jakbyś leciał kilka metrów nad trasą. Mapa jest automatycznie powiększana podczas zbliżania się do sugerowanego przez system manewru.

Automatyczne przeliczanie trasy
Korzystając z NaviPunkt można "jak po sznurku" podążać wyznaczoną trasą. Jeżeli jednak zjedziesz z zaplanowanego szlaku (z premedytacją lub przez pomyłkę) system szybko, automatycznie zasugeruje nową trasę.

Komunikaty głosowe z regulacją częstości i głośności

d273wc1

Podróż z NaviPunkt jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna - dzięki komunikatom głosowym. Możesz regulować natężenie dźwięku oraz częstość komunikatów.

Tryb dzienny/nocny
W jasny dzień przydaje się jasny wyświetlacz i kontrastowe kolory mapy. Tryb nocny zapewnia, że wyświetlacz telefonu nie oślepi Cię podczas jazdy w ciemnościach.

* Inteligentne podświetlenie ekranu*
W większości modeli możesz włączyć tryb automatycznego podświetlenia. Ekran przygasa wtedy na długich prostych odcinkach (bez manewrów) oszczędzając Twoje oczy i baterię telefonu.

d273wc1

Wygodne skróty klawiaturowe
Steruj systemem nawigacji z klawiatury numerycznej telefonu - to najszybszy i najwygodniejszy sposób korzystania z aplikacją.

d273wc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d273wc1