Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
07-09-2016 16:00

Inteligentna pralka Candy zrobi, co jej każesz i wypierze wszystkie Twoje koszule

Nie chcesz zastanawiać się, czy po włączeniu pralki ubrania skurczą się albo zafarbują? Już nie musisz się nad tym głowić. Wystarczy, że postawisz na nowoczesną pralkę, która poinformuje Cię, jak najlepiej zrobić pranie. Tak, to nie żart. Teraz pralka będzie Twoim osobistym asystentem, dzięki któremu nie popełnisz błędu w sztuce prania ubrań – nie tylko tych ulubionych.

Inteligentna pralka Candy zrobi, co jej każesz i wypierze wszystkie Twoje koszuleŹródło: Shutterstock.com
d4zkrq2
d4zkrq2

Na pytanie o to, czy masz smartfon z pewnością odpowiesz twierdząco. Kto dziś go nie ma? Świetnie, to pierwszy krok do tego, abyś polubił pranie. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Candy simply-Fi, aby zyskać swojego Osobistego Asystenta i mieć pod kontrolą swoją nową pralkę Smart Touch.

Weź smartfon do ręki i zrób pranie

Z telefonu korzystasz nie tylko, by rozmawiać czy przeglądać internet, lecz także po to, żeby zamówić jedzenie na wynos, zarezerwować bilety do kina albo sprawdzać, ile przebiegłeś kilometrów. Teraz możesz użyć smartfona, który zmieni Twoją pralkę w domowego pomocnika i asystenta prania – sterowanego głosem. Jak to działa? Po prostu bierzesz do ręki telefon i mówisz pralce, co chcesz wyprać, a urządzenie samo dobiera odpowiedni program. W ten sposób zyskujesz pewność, że Twoje ubrania zostaną skutecznie uprane z zachowaniem najwyższej ochrony tkanin i kolorów.

Monitoring to podstawa

Chcesz, żeby Twoja pralka zawsze sprawnie działała? Z funkcją inteligentnego monitoringu nie musisz już pamiętać o wyczyszczeniu filtra czy włączeniu programu, który zdezynfekuje bęben i usunie nieprzyjemne zapachy z jego wnętrza. Pralka Candy z linii Smart Touch powiadomi Cię, kiedy potrzebuje czyszczenia. Poza tym sam będziesz mógł zdiagnozować usterkę, uruchamiając program diagnozujący stan pralki. Odpowiednia konserwacja urządzenia to sprawne działanie przez lata. To jeszcze nigdy nie było tak proste.

Spiesz się inteligentnie, czyli szybkie programy dopasowane do Twojego stylu życia

Nie znosisz czekać aż skończy się pranie? Nikt tego nie lubi. Właśnie dlatego Candy ma specjalne szybkie programy. Dla wyjątkowo zabieganych – 14 minutowy program odświeżający odzież. Jeśli masz do dyspozycji więcej niż akademicki kwadrans – możesz włączyć pranie na 30 albo 40 minut. Do rzeczy, które nosisz na co dzień przeznaczony jest 59-minutowy codzienny cykl prania. Z pralką Candy Twoje ubrania zawsze będą czyste i pachnące, a Ty nie spóźnisz się na żadne spotkanie.

d4zkrq2

Zmieszany praniem kolorowych koszul? Już nie!

W jakiej temperaturze pierzesz koszule? Od teraz nie musisz się zastanawiać, czy nie wybrałeś zbyt wysokiej. Program EcoMix 20˚C pozwala wyprać kolorowe koszule w niskiej temperaturze tak skutecznie jak w 40 ˚C bez ryzyka zafarbowania czy zniszczenia Ponadto pralki Candy z linii Smart Touch dają Ci możliwość personalizacji własnych programów prania spośród 40 dostępnych. Jeśli np. często pierzesz swoją odzież sportową nie musisz już za każdym razem od początku programować pralkę, wybierać odpowiednią temperaturę i prędkość wirowania. Wystarczy, że zrobisz to raz i zapiszesz w smartfonie jako np. „program Sport”. O teraz za każdym razem kiedy wrócisz z siłowni po prostu wybierzesz stworzony przez siebie program, a pralka zajmie się resztą.

Jeśli do tej pory pranie było dla Ciebie przysłowiową „czarną magią”, Candy Smart Touch to nowy standard inteligentnej i intuicyjnej pralki, która ułatwi Twoje życie.

d4zkrq2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4zkrq2