Trwa ładowanie...

Inteligentne bikini

Inteligentne bikiniŹródło: www.sxc.hu
d1wyxwj
d1wyxwj

Męskim okiem * * Jedna z kanadyjskich firm wyprodukowała nowy model inteligentnego bikini. Zadaniem tego kostiumu jest ostrzeganie opalającej się plażowiczki przed promieniowaniem UV.

Specjalny kostium o nazwie SmartSwim UV Intensity Bikini pokrywają specjalne koraliki, które ciemnieją, kiedy przekroczona zostanie bezpieczna dawka promieniowana UV.

Co ważne – kostium działa również w pochmurne dni, kiedy nikt raczej nie myśli o zagrożeniu promieniami słonecznymi. Bikini zostało również wyposażone we wszywkę sugerującą wysokość filtra przeciwsłonecznego, który należałoby zastosować w danej sytuacji.

d1wyxwj

Naszym zdaniem inteligentne bikini faktycznie może być pomocne dla wielu plażowiczek. Mamy jedynie sugestię, że czasem zmiana koloru koralików nie jest wystarczająco silnym sygnałem dla kobiety.

Zobacz również:

*Wyniki ankiety: Czy chciałbyś mieć kochankę? 35 ogromnych biustów Kondom na pryszcze Australia potrzebuje mężczyzn 60 pięknych pośladków * *Męskim okiem * Bardzo często bowiem w sezonie widuje się panie, które, mimo że kolor na zupełnie nienaturalny dawno już zmieniła cała ich skóra, nadal smażą się na słońcu.

Dla takich osobniczek powinno się naszym zdaniem produkować stroje, które alarmują w sposób o wiele bardziej zdecydowany – np. poprzez impuls elektryczny. I to taki, który wyłącza się jedynie po przyjściu do domu.

(eMPi, Kabron)

d1wyxwj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wyxwj