Trwa ładowanie...

Iron Man przybywa!

Share
Iron Man przybywa!
Źródło: WP.PL
d2kazi4

Iron Man to jedna z wielu ciekawych postaci wykreowanych przez Marvela. Niebawem czeka na nas premiera filmu i z tej właśnie okazji SEGA przygotowuje multiplatformowy projekt oparty o ten film.

W przypadku takich tytułów bardzo ciężko jest wyrokować czy okażą się one sukcesem czy też totalną klapą - jedno jest jednak pewne, na wszystkich konsolach gra będzie identyczna, jedyna różnica to grafika pomiędzy wersjami z X360/PS3 a Wii.

d2kazi4

Konsolowy Iron Man będzie w całości oparty na filmie, nie należy więc oczekiwać po grze jakiś fabularnych ekscesów - warto nawet odłożyć jej zakup do momentu pooglądania filmu, tak aby nie psuć sobie zabawy w kinie.

Głównym zajęciem Iron Mana od zawsze było obijanie twarzy niedobrych facetów, na tym samym skupi się także gra. Dzięki umiejętności latania poniszczymy nie tylko wrogie czołgi i pojazdy naziemne ale także samoloty - ma to być także element wpływający na urozmaicenie rozgrywki.

W każdym miejscu i o każdej porze będą na nas czekali wrogowie. Premiera filmu odbędzie się już niedługo, gra powinna pojawić się mniej więcej w tym samym czasie.
czytaj więcej na gry.wp.pl

d2kazi4

Podziel się opinią

Share
d2kazi4
d2kazi4