Trwa ładowanie...
kobieta
09-09-2009 17:52

Jak bezkarnie gapić się na kobiety?

Jak bezkarnie gapić się na kobiety?Źródło: Jupiterimages
d2q6iv9
d2q6iv9

Chyba każdy z nas bez względu na stan cywilny, status majątkowy i kolor włosów gapi się ukradkiem na kobiety. Czy to źle? A kogo to obchodzi, to naturalne! Poza tym, co lepszego mamy do roboty podczas jazdy autobusem lub pociągiem, po przeczytaniu gazety? Biorąc pod uwagę to, jak ubierają się kobiety - dekolty, spódniczki, wyeksponowane stringi - nie da się nie patrzeć.

Należy jednak być dyskretnym. Chociaż my nie uważamy tego za nic złego, to może nam to przysporzyć kłopotów. Nikt chyba nie lubi być uznawany za „zboczeńca”. Oto garść przydatnych rad i metod dla tych, którzy lubią nacieszyć oko bez budzenia niezdrowych emocji.

Na czytelnika - najbardziej klasyczna, ale i najskuteczniejsza metoda. Rozkładamy dziennik i czytamy o tym, co się dzieje na świecie. Tak właśnie myśli siedząca naprzeciwko brunetka, rozmiar D, w bluzce z dekoltem. My natomiast rozkoszujemy się jej kobiecym pięknem.

Ważna uwaga: jeżeli jedziemy na przykład z Krakowa do Warszawy, to należy co parę kilometrów przerzucić stronę poznaj więcej sposobów...

d2q6iv9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q6iv9