Trwa ładowanie...
męskie spodnie
15-04-2021 17:53

Jak dobrać spodnie męskie do figury?

Spodnie to podstawa męskiej stylizacji. Modele z krótkimi lub długimi nogawkami towarzyszą panom praktycznie przez cały czas, bez względu na okazję i porę roku. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby dobrze na leżały i były odpowiednio dopasowane do twojej sylwetki. Zastanawiasz się, jak dobrze dobrać spodnie męskie do figury? Odkryj nasze wskazówki!

Jak dobrać spodnie męskie do figury?Źródło: Materiały prasowe
d84ipci
d84ipci
Materiał Partnera: Domodi.pl

Jakie spodnie pasują do mężczyzn o figurze jabłka?

Panowie, którzy są właścicielami figury typu jabłko, mają bardzo często większy brzuch, dość masywne ręce i szczuplejsze nogi. Wybierając spodnie męskie dla takiej sylwetki, należy zwrócić szczególną uwagę na fasony, które pomogą w optycznym wysmukleniu i zamaskowaniu oponki. Strzałem w dziesiątkę będą modele w ciemnych kolorach – czarnym, brązowym lub granatowym, najlepiej z niskim stanem i prostymi lub lekko zwężanymi na samym dole nogawkami. Jeśli masz figurę typu jabłko, to unikaj spodni ze zwracającymi uwagę zdobieniami, bojówek i jeansów typu skinny.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Polecane spodnie męskie dla panów o figurze typu ołówek

Ołówek to typ męskiej figury, który charakteryzuje się wysokim wzrostem i dość szczupłą budową ciała. Najłatwiej opisać sylwetkę jako chłopięcą, która nie mija z wiekiem. Tacy panowie nie mają zbyt dużych mięśni i zaznaczonych kształtów. Właśnie dlatego, jeśli jesteś właścicielem takiej figury, to omijaj szerokim łukiem luźne, oversizowe spodnie męskie, które dodatkowo zaburzą jej proporcje. Podobnie jest w przypadku rurek, które tylko podkreślą prostą sylwetkę. Zamiast nich wybieraj jasne modele z prostymi lub lekko zwężanymi nogawkami.

Figura typu gruszka – jakie spodnie męskie wybrać?

Mężczyźni o sylwetce typu gruszka mają wystający brzuszek, duże uda, szerokie biodra i wąskie ramiona. Co ciekawe, to właśnie ta figura jest najpowszechniejsza u panów. Jesteś jej właścicielem? W takim razie podczas tworzenia stylizacji unikaj ubrań, które skupiają uwagę w okolicach pasa. Dotyczy to także spodni męskich. Idealne modele powinny mieć szersze, proste nogawki i podwyższony stan. Z kolei dobrze unikać krojów z niską talią, o obcisłych lub mocno rozszerzanych nogawkach.

d84ipci

Spodnie dla mężczyzn o figurze odwróconego trójkąta

Figura odwróconego trójkąta jest męskim odpowiednikiem damskiej klepsydry. Oznacza to, że jest ona uważana za idealną w świecie facetów. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim szerokim torsem, umięśnionymi nogami i ramionami oraz wąskimi biodrami. Sylwetka jest atletyczna i proporcjonalna, dzięki czemu daje ogromne pole do popisu podczas kompletowania stylizacji. Jakie spodnie męskie będą strzałem w dziesiątkę dla panów z figurą typu odwrócony trójkąt? Zdecydowanie jasne modele z prostymi nogawkami. Dobrze sprawdzają się też bojówki, jednak uważaj, aby nie były za szerokie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak wybrać odpowiedni rozmiar spodni męskich?

Znalezienie idealnego fasonu to dopiero początek. Aby spodnie męskie dobrze leżały na twojej figurze, musisz także wybrać odpowiedni rozmiar. Dlaczego? Te za ciasne będą po prostu za bardzo opinać się na ciele, powodując dyskomfort i ograniczając swobodę ruchów, podczas gdy za szerokie będą nieustannie spadać i odsłaniać bieliznę. Standardowo spodnie są oznaczone dwoma wymiarami, na przykład 28/34. Pierwszy z nich to wymiar w pasie, czyli szerokość, a drugi oznacza długość nogawki. Jeśli będziesz mieć wątpliwości podczas zakupu spodni męskich, to zerknij do tabeli rozmiarów wybranego producenta.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Materiał Partnera: Domodi.pl

d84ipci

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d84ipci