Trwa ładowanie...
d36qqnw

Jak dobry jest twój seks? Poznaj pierwsze inteligentne prezerwatywy

Czy Twój seks jest wystarczająco dobry? Teraz możesz łatwo to sprawdzić za pomocą pierwszych inteligentnych kondomów! To technologia przyszłości, z której można czerpać nie tylko przyjemność, ale i wiedzę.
Share
Prezerwatywy
PrezerwatywyŹródło: Fotolia, Fot: rcfotostock
d36qqnw

Zastanawialiście się kiedyś jak wiele różnych pozycji wypróbowaliście w łóżku podczas ostatniego miesiąca? Liczyliście ile mniej więcej kalorii spaliliście w trakcie poprzedniego stosunku? Jaką temperaturę może osiągnąć członek w trakcie penetracji? Brytyjczycy postanowili pomóc nam odpowiedzieć na te wszystkie pytania. Firma British Condoms stworzyła i.Con, czyli „inteligentną prezerwatywę”, która zmierzy, policzy, wyliczy różne parametry w trakcie stosunku.
i.Con działa jak FitBit na penisa, wygląda jak pierścień, który zakłada się na prezerwatywę. I.con sprawdza i zapisuje dane na temat np. szybkości pchnięć, częstotliwości seksu, czy długości stosunku.

   http://britishcondoms.uk
Źródło: http://britishcondoms.uk

Jak to działa? Wykorzystując nano-chipa i czujniki , i.Con mierzy i zapamiętuje dane dotyczące stosunku. Można pobierać te informacje, zapisywać je, a nawet... udostępniać i porównywać z innymi. Producenci podkreślają jednak, że można używać go anonimowo. W założeniu ma to pomóc parom w komunikacji i polepszeniu jakości życia seksualnego.
i.Con kosztuje w Wielkie Brytanii około 60funtów i możecie go sprowadzić do Polski.
Okazuje się, że technologia wchodzi nam nawet do sypialni.

d36qqnw

Podziel się opinią

Share
d36qqnw
d36qqnw