Trwa ładowanie...

Jak nie dopuścić do zdrady

Share
Jak nie dopuścić do zdrady
Źródło: Jupiterimages
d32kywx

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Każda z kobiet, podobnie jak każdy z facetów ma nadzieję na to, że partner jest mu wierny. Chcę Wam podpowiedzieć co zrobić by nadzieja została przekształcona w pewność. Tak naprawdę musicie zastosować się do ośmiu prostych zasad, a temat zdrady nie będzie pojawiać się w Waszych relacjach.

Zasada pierwsza:

d32kywx

Przestańcie używać seksu jako karty przetargowej. Zdarza się, że zarówno mężczyźni jak i kobiety używają seksu jako waluty przetargowej, która ma służyć do osiągania rozmaitych celów. Jeśli nie zastosujecie się do tej zasady, możecie w niekrótkim czasie zorientować się, że Wasza partnerka ulega urokowi przystojnego sąsiada.

Zasada druga:

Przestań w kółko pytać „Kochasz mnie skarbie?”. Przecież oczywiste jest, że skoro jesteście razem to Ciebie kocha. Panie oczekują okazywania uczuć za pomocą rzeczywistych czynów a nie złotoustej mowy. Chwal i zaskakuj swoją wybrankę. Dobrym pomysłem jest zostawianie jej sprośnych liścików, czy też wysyłanie SMSów – to skutecznie pielęgnuje miłość.

Zasada trzecia:

d32kywx

Pamiętaj o zaufaniu. Nigdy nie okłamuj swojej partnerki. Małe kłamstewko w niewinnej sprawie, może zburzyć wiarygodność w oczach kobiety. Jeżeli ufacie sobie, w każdym aspekcie codziennego życia to zbudowaliście bardzo stabilny fundament wzajemnej wierności.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Zasada czwarta:

Doceniaj swoją partnerkę. Każda kobieta uwielbia kiedy jej mężczyzna zauważa jej starania. Ugotowana zupa, wyprasowana koszula, posprzątana łazienka – to powinny być wystarczające powody abyś pochwalił swoja partnerkę. Rób to często – nic nie tracisz – wiele zyskujesz.

d32kywx

Zasada piąta:

* Panuj nad swoim pożądaniem* Jest oczywistą nieprawdą, że Wy mężczyźni kompletnie nie potraficie zapanować nad swoimi ptaszkami. Jeśli coś pcha ludzi w szpona romansu to poszukiwanie bliżej nie określonych zachowań, których brakuje im w małżeńskim łóżku.

Zasada szósta:

Rozmawiajcie o zdradach, skokach w bok, które wdarły się w relacje Waszych przyjaciół. Oglądając film, w którym jeden z bohaterów zdradza swoją partnerkę, rozmawiajcie o tym. To ważne, ponieważ z takich rozmów dowiecie się co o zdradzie myśli każde z Was.

d32kywx

Zasada siódma:

Nigdy nie zapominajcie o tym, że się różnicie. Jeśli chcesz być stale atrakcyjnym mężczyzna, i chcesz w swojej kobiece widzieć atrakcyjną kobietę, podkreślaj co Was różni.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Zasada ósma.

d32kywx

Określ wraz ze swoją partnerką granice zaufania w związku. Tak naprawdę, przez każdego z Was romans może być inaczej definiowany. Warto te granice określić, jak najwcześniej – ponieważ wtedy unikniecie zbędnych nieporozumień w tym aspekcie.

Jeszcze jedno tytułem podsumowania, otóż żaden naukowiec nie udowodnił, że Wy, Szanowni Panowie jesteście genetycznie zorientowani na skoki w bok. Nie ma dowodów na to, że wierność nie jest zapisana w męskim genotypie.

Jeśli chcecie ze swoimi Partnerkami stworzyć idealny związek to zdradę wpiszcie jako coś co może Was dotknąć. Drodzy Panowie pamiętajcie, że dookoła Waszych partnerek stale krążą amatorzy cudzych żon i ochoczo z nimi flirtują. Zatem trzymajcie rękę na pulsie, dbajcie o swoje partnerki. Słowem: stosujcie się do zasad, które przytoczyłam w niniejszym artykule.

P.S. Czy nie za bardzo was ostatnio rozpieszczam?

Szalona Pani Redaktor

d32kywx

Podziel się opinią

Share
d32kywx
d32kywx