Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Jak opóźnić wytrysk i przedłużyć stosunek seksualny?

Jak przedłużyć stosunek? To pytanie, które spędza sen z powiek wielu parom na całym świecie. Okazuje się, że dłuższe zbliżenie pomiędzy dwoma osobami skutkuje większą sytuacją seksualną obojga partnerów, a także wyższą samooceną. Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez firmę Durex, co czwarty Polak szacuje, że przeciętny stosunek seksualny trwa od 11 do 15 minut. Co robić w sytuacji, jeśli daleko nam do osiągnięcia takiego wyniku?

Share
Jak opóźnić wytrysk i przedłużyć stosunek seksualny?
Źródło: materiały partnera
d32kywx

Regularny seks to dłuższy stosunek?

Zastanawiasz się jak wydłużyć stosunek seksualny? Sposobów jest naprawdę wiele, a jednym z nich jest...regularny seks. Ta metoda charakteryzuje się dużą skutecznością w przypadku młodych i niedoświadczonych mężczyzn. Panowie, którzy dopiero rozpoczęli współżycie płciowe dość często mają problem z niewłaściwą proporcją pomiędzy wysokim poziomem napięcia a możliwościami jego rozładowania. Z uwagi na to najlepszym ćwiczeniem na przedwczesną ejakulację może być jak najczęściej uprawiany seks. Dzięki temu mężczyźni łatwo pozbywają się lęków związanych ze zbliżeniem i poznają reakcje swojego ciała. Jak to mówią - trening czyni mistrza.

Nie bój się eksperymentować

Okazuje się, że proste rozwiązania są najlepsze. W przypadku przedwczesnego wytrysku zmiana pozycji to gwarancja dłuższego stosunku. Warto aby podczas zbliżenia mężczyzna mógł swobodnie kontrolować m.in. głębokość wykonywanych pchnięć. Dobrym pomysłem jest także spłycenie penetracji. Jedną z naszych propozycji jest pozycja “na pieska”.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Środki na opóźnienie wytrysku - czy warto?

Powyższe metody na opóźnienie ejakulacji charakteryzują się dużą skutecznością, jednak czasami bywa tak, że nie są wystarczające. W tym przypadku warto zaopatrzyć się w odpowiednie tabletki na opóźnienie wytrysku. Te preparaty bez problemu kupimy np. w aptece. Pamiętajmy o tym, aby nie stosować żadnych środków, co do których nie mamy pewności.

d32kywx

Ciekawym rozwiązaniem są także specjalne środki na opóźnienie wytrysku, które są aplikowane na męskie narządy płciowe w postaci żelu, sprayu lub po prostu prezerwatyw. Zarówno żel, jak i spray należy zastosować na około 20 minut przed stosunkiem. Pozostałości tych środków trzeba koniecznie usunąć, aby nie dostały się one do pochwy partnerki podczas penetracji. Stosowanie powyższych preparatów zgodnie z zaleceniami z pewnością doraźnie wydłuża stosunek, a z drugiej strony przyczynia się do zmniejszenia presji na mężczyźnie.

Wizyta u specjalisty - ostateczne rozwiązanie

Jeśli powyższe sposoby nie pomogą w przedłużeniu stosunku, warto zgłosić się do specjalisty. W takiej sytuacji istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przyczyną przedwczesnej ejakulacji są dolegliwości fizyczne, czyli np. nadwrażliwość żołędzi członka. Lekarz z pewnością wdroży odpowiednie leczenie, które po pewnym czasie przyniesie oczekiwane rezultaty. Przedwczesny wytrysk będzie tylko wspomnieniem, a radość ze współżycia będzie nie do opisania.

Nie można zapominać o tym, że przedwczesny wytrysk to problem pary, a nie mężczyzny. Dlatego w tej sytuacji niezbędna, a w wielu przypadkach także nieunikniona jest spokojna rozmowa z partnerką. Dwie strony powinny brać czynny udział w staraniach o lepszą jakość życia seksualnego.

d32kywx

Podziel się opinią

Share
d32kywx
d32kywx