Materiał Partnera
Ludzie
27-04-2018 (13:30)

Jak oświadczyć się na wakacjach?

Wakacyjny wyjazd to doskonała okazja do zaręczyn. Wcale nie musisz zabierać ukochanej na drugi koniec świata, żeby zadać to najważniejsze pytanie, które zmieni Wasze życie o 180 stopni. Sprawdź, jak oświadczyć się na wakacjach krok po kroku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak oświadczyć się na wakacjach?
(Materiały prasowe)
WP

Jak zaręczyć się podczas wakacji?

* Znajdź wyjątkowe miejsce
Choć na liście najbardziej romantycznych miejsc na zaręczyny niezmiennie królują Paryż, Rzym i Wenecja, do pierwszej dziesiątki ostatnio trafiły takie miasta jak Praga, Wiedeń, Barcelona czy Dubrownik. Dużą popularnością wśród narzeczonych cieszą się także greckie wyspy oraz tureckie wybrzeże.

Możesz jednak zupełnie odejść od schematu i zabrać ukochaną w romantyczną podróż po dzikiej Islandii, aby przeżyć kąpiel w termalnych wodach Błękitnej Laguny; do malowniczej Gruzji, by przetrzeć szlaki podczas wspinaczki na piękne kaukaskie szczyty czy też do niepozornej Czarnogóry, by wśród szczytów górskich odbijających się w tafli zatoki kotorskiej wyszeptać to najważniejsze pytanie. Warto wybierać czas poza sezonem, który pozwoli Wam cieszyć się sobą i swobodnie poznawać piękno kraju bez uciążliwych tłumów turystów.

WP

Nie zapominaj, że również w Polsce znajduje się wiele miejsc, w których serce zaczyna bić szybciej a zachwyt zapiera dech w piersi. Z pewnością do tych miejsc należą malownicze tatrzańskie szlaki, jeziora skryte w kaszubskich i mazurskich lasach, łebieńskie wydmy czy nadmorskie klify.

* Kup pierścionek zaręczynowy z odpowiednim wyprzedzeniem
Planując oświadczyny podczas wakacyjnego wyjazdu, nie kupuj pierścionka na ostatnią chwilę. Jeśli macie zaplanowany urlop na przełomie lipca/sierpnia, zacznij rozglądać się za idealnym pierścionkiem już w okolicach maja lub czerwca. Musisz znać nie tylko rozmiar serdecznego palca Twojej ukochanej, ale także wiedzieć, jaki kolor złota lubi, wybrać kształt obrączki oraz wielkość brylantu. Warto także zastanowić się, w czym podarować ukochanej pierścionek – w tradycyjnym pudełeczku, a może ukryty w kwiatach lub w pięknej nadmorskiej muszli?

Materiały prasowe
Podziel się
WP

* Postaraj się utrzymać zaręczyny do samego końca w tajemnicy
Przede wszystkim nie zabieraj pierścionka w podróż bez pudełka. Jeśli obawiasz się, że ukochana może w ostatniej chwili dopakować coś do Twojej walizki, zawiń pudełeczko w ubrania, ręcznik lub ukryj je w kosmetyczce. Jeśli planujecie dotrzeć na miejsce samolotem, pod żadnym pozorem nie chowaj pierścionka do kieszeni spodni lub kurtki. Prawdopodobieństwo dekonspiracji przy kontroli na lotnisku jest zbyt wysokie. Pierścionek możesz umieścić zarówno w bagażu podstawowym, jak i podręcznym. W tym ostatnim przypadku musisz się jednak liczyć z tym, że możesz zostać poproszony o pokazanie przedmiotów, które przewozisz w plecaku bądź walizce. Nie ryzykujesz jednak kradzieży lub zgubienia bagażu.

* Zadbaj o romantyczną oprawę zaręczyn
Wynajmij pokój z widokiem np. na port jachtowy, balkonem wychodzącym na otwarte morze lub werandą, przed którą rozciąga się panorama gór. Planując zaręczyny w ciepłym kraju, masz nieskończenie wiele możliwości: spacer wzdłuż plaży o zachodzie słońca, zaręczyny przy ognisku, oświadczyny podczas lotu balonem, na wyspie, a może… pod wodą podczas nurkowania na Wielkiej Rafie Koralowej? Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Jeśli planujesz szalone zaręczyny na środku jeziora lub na szczycie góry, pamiętaj, żeby odpowiednio zabezpieczyć pierścionek. Nie chcesz chyba ryzykować, że wypadnie Ci z kieszeni podczas wiosłowania lub robienia zdjęcia… Jeśli nie planujesz oświadczyć się od razu po przylocie na miejsce, pamiętaj, aby schować pierścionek w bezpiecznym miejscu – tak, żeby nie spostrzegła go zarówno Twoja ukochana, jak i osoby postronne.

A Ty, gdzie planujesz zadać to najważniejsze pytanie?

WP

Opracowanie: ACLARI Diamonds

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP