Trwa ładowanie...

Jak oswoić Rosjankę?

Jak oswoić Rosjankę?Źródło: Gentlemen
d2vqbqx
d2vqbqx

„Rosjanka z troski o męża powinna przynieść mu kij, aby Pan Stworzenia nie zmęczył się szukaniem narzędzia, którym zbije żonę” – twierdzi w eseju _Zagadnienia gender we współczesnej Rosji_ Ilia Rogotniew, uralski pisarz młodego pokolenia. I coś jest na rzeczy. Gdy chodzi o wierność, ofiarność i wytrzymałość – Rosjanki należą do światowej czołówki.

Stosunkami damsko-męskimi, mimo hałaśliwych głosów feministek, rządzi bowiem prawo podaży i popytu: demografia w Rosji kuleje bardziej niż u nas; mężczyzn jest tam jak na lekarstwo; a już taki facet, który nie upija się w trupa od rana do nocy, nie gnije w więzieniu i nie wzdycha na widok chłopięcego torsu – oto prawdziwy skarb. I o ten skarb trzeba dbać!

Na niedoborach męskiej populacji Rosji korzystają sąsiedzi. I ty możesz dla jednej z tych krasawic stać się spełnieniem jej snów, obiektem westchnień i czułych zabiegów. Aby jej jednak nie spłoszyć, warto – zwłaszcza we wstępnej fazie – pamiętać o kilku zasadach.

Nie imponuj jej pieniędzmi!

Nawet jeżeli upatrzona Rosjanka nie jest milionerką, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jej wujek, ciotka, kolega ze studiów albo sąsiad skorzystali na rosnących w latach 2000-2008 cenach ropy.

d2vqbqx

Hummery, wielkie jeepy, rolss-royce – spotyka się w Rosji znacznie częściej niż w Europie i w Stanach; i to nie tylko na ulicach Moskwy czy Sankt Petersburga. Luksusowych samochodów i w ogóle ostentacyjnej konsumpcji pełna jest także Rosja prowincjonalna. Lecz luksus zaczyna już być passe!

Do oswojenia Rosjanki zbliżysz się, jeżeli wypowiesz kilka słów krytyki pod adresem facetów obnoszących się z bogactwem. Czytaj dalej...

d2vqbqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vqbqx