Trwa ładowanie...

Jak pikantnie rozmawiać o seksie ze swoją partnerką.

Jak pikantnie rozmawiać o seksie ze swoją partnerką.Źródło: Jupiterimages
d9q15sa
d9q15sa

Nareszcie znaleźliście się razem w sypialni. W końcu, rozpaleni z pożądania, będziecie mogli oddać się zmysłom. Czekałeś na ten moment przez cały wieczór, wyobrażając go sobie w myślach.

Nagle ona przybliża usta do Twego ucha i szepcze wyzywająco: „Mów do mnie brzydko!”

Czujesz jak momentalnie zasycha ci w gardle. Nie wiesz, od czego masz zacząć i jakich słów użyć. Zaczynasz się jąkać, i wnet pożądanie ustępuje miejsca nieznośnej frustracji...

Na szczęście ten czarny scenariusz nie musi się nigdy ziścić! Wystarczy, że zastosujesz się do kilku przydatnych wskazówek.

d9q15sa

Jak wynika z amerykańskich badań, nawet mężczyznom seksualnie otwartym, mówienie „świńskich słówek” – lub jak określają to seksuolodzy, prowadzenie erotycznych rozmów – sprawia nie lada problemy. Podobna sytuacja dotyczy zresztą także większości kobiet.

Tymczasem prowadzenie pikantnych rozmów w trakcie uprawniania miłości, potrafi zwiększyć doznania kochanków oraz wprowadzić do ich łóżka zupełnie nową jakość.

_ „Dzięki pieprznym rozmowom w sypialni, nauczyłem się przekazywać mojej dziewczynie, wszystkie seksualne pragnienia, nie czując przy tym żadnego zakłopotania. Ponadto poznałem jej najskrytsze fantazje, którymi do tej pory nie chciała się ze mną dzielić.”_ - twierdzi Robert (24 lata), internauta z Krakowa.

Jeśli sama myśl o pikantnej rozmowie sprawia, że chciałbyś złożyć dożywotnie śluby milczenia – nie martw się – jest kilka banalnie prostych kroków, które pozwolą Ci przełamać twoje skrępowanie czytaj dalej...

d9q15sa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9q15sa