Trwa ładowanie...
Jak pomóc w zahamowaniu łysienia?

Jak pomóc w zahamowaniu łysienia?

Share
d1efd9q

U mężczyzn podstawową przyczyną łysieniahormony, ale wpływ mają także inne czynniki, np. stres, niezdrowe odżywianie czy nieodpowiedni tryb życia. Problem dotyczy coraz młodszych panów. Nie trzeba jednak chodzić z ogoloną głową ani w czapce. Dzięki skutecznym zabiegom kosmetycznym można wzmocnić swoje włosy.

Jedną z polecanych metod przeciwdziałania łysieniu jest mezoterapia głowy. "Polega na wstrzykiwaniu do skóry różnych substancji, takich jak np. kwas hialuronowy i roztwór biorewitalizujący. Dzięki temu cebulki włosów są lepiej odżywione, ukrwione i przez to mniej narażone na wypadanie" - mówi serwisowi infoWire.pl lekarz medycyny estetycznej dr Dorota Szostek z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Do tego zabiegu może być użyte także osocze pacjenta. W ten sposób wykorzystywane są nasze własne mechanizmy naprawcze.

d1efd9q

W walce z łysieniem pomocna będzie również karboksyterapia, czyli wstrzykiwanie dwutlenku węgla. "Poprawia ukrwienie skóry głowy, co zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów" - wyjaśnia ekspertka. Aby wzmocnić efekty, zabieg ten możemy łączyć z mezoterapią.

Łysienie to coraz większy problem, który prowadzi do różnych kompleksów. "Pamiętajmy, że wspomniane zabiegi służą poprawie wzrostu włosów. Jeżeli mamy do czynienia z ich całkowitym brakiem, nie możemy nic zrobić" - informuje rozmówczyni. O swój wygląd warto zatem zacząć dbać od razu, kiedy pojawią się pierwsze problemy.

[

]( http://gryonline.wp.pl )

d1efd9q

Podziel się opinią

Share
d1efd9q
d1efd9q