Trwa ładowanie...

Jak poradzą sobie Biało-Czerwoni na Euro 2020?

Po znakomitym występie Biało-Czerwonych na Euro 2016 nastroje w narodzie zostały rozbudzone, jednak balonik szybko pękł podczas turnieju w Rosji. Tym razem Polacy przystępują do Mistrzostw Europy bez większego ciśnienia, ponieważ drużyna w ostatnim czasie nie była w najlepszym formie. Dodatkowo w turnieju nie zagra dwóch bardzo ważnych piłkarzy - czyli Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek. Jak poradzą sobie Biało-Czerwoni w takiej sytuacji? Dowiesz się tego w poniższym artykule. Obowiązek wyjścia z grupy?!

Artykuł sponsorowany
Jak poradzą sobie Biało-Czerwoni na Euro 2020?Jak poradzą sobie Biało-Czerwoni na Euro 2020?Źródło: Materiały prasowe
d3n8wtu
d3n8wtu

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor – można powiedzieć, że w ten sposób prezentuje się „wielka trójca” każdego polskiego kibica na turniejach międzynarodowych w ostatnim czasie. Wyjątkiem był tutaj turniej we Francji, gdzie Biało-Czerwoni w 2016 roku dotarli aż do ćwierćfinału, a odpadli dopiero po rzutach karnych z późniejszym triumfatorem tych rozgrywek.

Tym razem po raz kolejny celem tego zespołu będzie wywalczenie awansu z grupy, co do tej pory udało nam się tylko jeden raz podczas trzech występów w historii Mistrzostw Europy.

Czym jest bonus bukmacherski? Tak naprawdę możliwością do wykorzystania podczas obstawiania zakładów na podstawie kursów długoterminowych. Więcej informacji na jego temat znajduje się na stronie legalnego bukmachera PZBuk. W ofercie wydarzeń piłkarskich możesz między innymi przeanalizować, czy Polacy wyjdą z grupy na tym turnieju, czy obejdą się smakiem zwycięstwa. Musisz jednak pamiętać, że w związku z reformą rozgrywek – szanse na wyjście z fazy grupowej mają nawet trzy zespoły, co oznacza, że wygrana ze Słowacją może być kluczowa w kontekście całego turnieju.

d3n8wtu

Sytuacja zespołu

Biało-Czerwoni z pewnością nie będą mieli tak dużej presji, jak podczas mundialu w 2018 roku, ponieważ tym razem balonik nie jest napompowany do takich rozmiarów, a spory wpływ na taki stan rzeczy mogą mieć kontuzje, początek pracy nowego trenera, a także ostatnie wyniki. Przed samym turniejem Polacy rozegrali dwa spotkana kontrolne i w obu przypadkach zaliczyli remisy – najpierw z Rosją, a następnie z Islandią.

Biało-Czerwoni strzelają więcej goli niż pod wodzą poprzedniego trenera, jednak trzeba podkreślić, że również zaczęli częściej tracić bramki. Właśnie o aspekt gry w defensywie można się najbardziej obawiać, ponieważ pod wodzą Paulo Sousy Polacy tylko raz potrafili zagrać na zero z tyłu. Jedynym zespołem, który nie strzelił gola Biało-Czerwonym, jest Andora.

Mistrzostwa Europy są coraz bliżej! Jeśli nie wiesz, czym jest PZbuk bonus powitalny, możesz poczytać o nim na stronie legalnego bukmachera PZBuk.

"Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów."

d3n8wtu

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Artykuł sponsorowany
d3n8wtu
d3n8wtu