Trwa ładowanie...
25-02-2011 16:14

Jak sprawdzić czy ona udaje orgazm?

Jak sprawdzić czy ona udaje orgazm?Źródło: Jupiterimages
ddllut9
ddllut9

Naukowcy twierdzą, że o jakości życia seksualnego pań wiele można się dowiedzieć, po prostu obserwując ich chód. Wariactwo? Być może, ale jak wytłumaczyć fakt, że w 81% mieli rację?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w osiemnastowiecznej Hiszpanii narodziła się technika wyczytywania charakteru kobiety z obserwacji jej... biustu. I choć skuteczność owej "metody badawczej" w najlepszym razie uznać można za niską, trzeba przyznać, że sam pomysł wywołuje uśmiech na twarzy.

Wydawać by się mogło, że podobnie jest i tym razem - otóż, belgijscy uczeni z Katolickiego Uniwersytetu w Louvain oraz szkoccy naukowcy z Uniwersytetu w Paisley utrzymują, że po zwykłej obserwacji sposobu poruszania się pań, można wyciągnąć daleko posunięte wnioski odnośnie ich życia seksualnego. A konkretnie: czy mają problemy z osiągnięciem orgazmu, czy też nie. Już się śmiejecie? Cóż, być może przekona Was fakt, że skuteczność tej metody diagnozowania sięga ponad 80%...

Jak tego dowiedziono? "MSNBC Health" uchyla rąbka tajemnicy...

ddllut9

Mianowicie, badacze zebrali 16 belgijskich studentek, które następnie wzięto w ogień pytań, próbując naszkicować obraz najbardziej prywatnej sfery życia każdej z pań. Dociekano m.in. jak często doświadczają orgazmów - zawsze, często, rzadko, czy nigdy. Potem pozostało już tylko nagrać próbki chodu każdej z pań i przedstawić je wytrenowanym ekspertom. (Jeśli chcecie spróbować tego sami w domu, doradzamy, by Wasze partnerki stąpały na boso, ponieważ szpilki mogą zniekształcać chód, a więc i informacje, jakie on ze sobą niesie).

Następnie poproszono dwóch wysokiej klasy seksuologów, by ci dobrze przyjrzeli się materiałom filmowym i zaklasyfikowali każdą z dziewczyn do odpowiedniej kategorii - tzn. tych, które często szczytują, a więc są spełnione w sypialni oraz tych, które mają w tej materii problemy.

"Wnikliwy obserwator może wyciągnąć wnioski o kobiecym orgazmie pochwowym, obserwując to jak ona chodzi" - mówi szkocki naukowiec, Stuart Brody. "Podstawowymi weryfikatorami są tu: płynność poruszania się, energia, zmysłowość, poziom napięcia mięśni". Naturalnie, Brody od razu przestrzega, by nie odnieść mylnego wrażenia, jakoby chodziło o tzw. "uwodzicielski chód", bowiem to zupełnie inne zjawisko. Bardziej chodzi o swobodę ruchu.

Wedle zapewnień specjalisty, kluczowymi indykatorami podatności na przeżywanie orgazmów jest długość kroku (kobiety spełnione kroczą pewniej - wykonując dłuższe ruchy) oraz rotacja kręgów kręgosłupa, która informuje obserwatora o poziomie napięcia mięśni. "Kobiety spełnione seksualnie nie mają zblokowanych mięśni miednicy, są rozluźnione, a w ich chodzie zauważalny jest przepływ energii, przez co ruch wygląda bardzo naturalnie."

ddllut9

Przyznamy, że powyższe tłumaczenia naukowców prezentują się dość mgliście i raczej nie przekonują. I też z tego względu już w tej chwili mają wielu przeciwników. A jednak wysoki poziom skuteczności ich osądów nakazuje przypuszczać, że być może faktycznie coś jest na rzeczy. Jednak, aby mieć pewność, należałoby przebadać większą próbę dziewczyn, którą dodatkowo trzeba by wzbogacić o jednostki z różnych grup wiekowych.

Oczywiście nie jest to jakiś szczególnie niebezpieczny eksperyment, dlatego wręcz zachęcamy, abyście sami próbowali tego na własną ręką. Oczywiście, czekamy na Wasze wnioski!

MW/PFI

ddllut9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddllut9