Trwa ładowanie...
d1ml1nc
Materiał Partnera
kredyt

Jak szybko skorzystać z zastrzyku finansowego?

Czy wiesz, że dzisiaj nie musisz nawet wychodzić z domu, by uzyskać wsparcie finansowe? Skończyły się czasy, w których każdy klient banku czy firmy pożyczkowej musiał stać w długich kolejkach. Nowoczesna technologia, a przede wszystkim internet, dostarczają nam teraz pełen komfort korzystania z finansowych usług.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak szybko skorzystać z zastrzyku finansowego?
(Materiały prasowe)
d1ml1nc

Kredyt i pożyczka gotówkowa na już
Myślisz, że pośrednik kredytowy jest dla Ciebie jedyną pomocą? Mylisz się. Nie musisz udawać się do placówki, przedstawiać swoich potrzeb, oczekiwań ani możliwości. Nie musisz już czuć skrępowania czy zażenowania, bo nikomu nie musisz opowiadać o swoich kłopotach finansowych. Szybki zastrzyk finansowy możesz uzyskać przez internet i to nawet w jeden dzień.

Jeśli masz dostęp do sieci, znajdź platformę, która działa jak pośrednik kredytowy, ale online. Wystarczy wypełnić wniosek i zaznaczyć kwotę, jaką chcemy pożyczyć. Tyle wystarczy, bo platforma automatycznie przekaże wniosek do najlepszych banków i firm pożyczkowych, a ty decyzję i oferty „szyte na miarę” Twoich potrzeb otrzymasz nawet tego samego dnia.

Zobowiązania finansowe według potrzeb
• Co ciekawe, internetowy pośrednik kredytowy porówna dla Ciebie różne oferty, dzięki czemu wybierzesz tę najlepszą. Musisz tylko:
• skorzystać z suwaka finansowego i określić sumę, jaką chcesz pożyczyć,
• skorzystać z suwaka terminowego i określić czas, w którym chcesz współpracować z bankiem czy instytucją pożyczkową,
• określić cel,
• podać swoje dane kontaktowe i adresowe,
• określić średnią, miesięczną kwotę dochodów.

Zastrzyk gotówki na dowolny cel

d1ml1nc

Banki i firmy pożyczkowe najczęściej nie ingerują w to, na co chcesz przeznaczyć uzyskane od nich środki finansowe. Prawie połowa Polaków zaciąga zobowiązania, by spłacić zaległe raty czy inne długi. Pożyczamy też na wakacje, samochód, remont, bieżące wydatki. Dobre platformy online oferują kredyty i pożyczki gotówkowe nawet do 120 000 złotych. Co więcej, internetowy pośrednik kredytowy może również pomóc w konsolidacji wcześniej zaciągniętych już zobowiązań finansowych.

Bezpieczna pożyczka w kilku krokach

Serwisy internetowe, dzięki którym można zaciągać kredyty i pożyczki gotówkowe bez wychodzenia z domu, oferują swoim potencjalnym klientom uproszczony proces uzyskania zastrzyków pieniędzy nawet w jeden dzień. Platformy są w pełni bezpieczne i intuicyjne, a ich wykorzystanie nie stanowi dla nikogo żadnego problemu.

Co ważne, dostępnym suwakiem ustawia się kwotę pożyczki – nawet do 120 000 złotych. Potencjalny kredytobiorca ustawia też indywidualnie czas obowiązywania umowy – od 3 miesięcy do nawet 10 lat. Te dane pozwalają określić wysokość miesięcznej raty i już na tym etapie podjąć decyzję kredytową. Później wystarczy już tylko nanieść w formularzu swoje dane kontaktowe i poznać konkretne oferty instytucji, które zdecydowały się pomóc Ci uzyskać dodatkowe środki.

d1ml1nc

Podziel się opinią

Share

d1ml1nc

d1ml1nc