Jak to robią Kanadyjczycy?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak to robią Kanadyjczycy?
(Archiwa serwisu erotyczny.pl)
WP

Kanada kojarzy nam się zazwyczaj ze śniegiem, syropem klonowym, łosiami, Niagarą, królewską policją konną i drwalami lubiącymi damskie ciuszki. Okazuje się jednak, że Kanadyjczycy to prawdziwi erotyczni figlarze. Ponad połowa z nich marzy o miłosnym trójkącie.

Jest naprawdę wiele stereotypów dotyczących Kanady i jej mieszkańców. Dla przykładu - Kanadyjczycy to podobno najspokojniejsi i najbardziej uprzejmi ludzie na świecie. Do tego stopnia, że kiedy mąż przyłapie żonę z kochankiem w łóżku - najpierw przeprasza, że ich obudził.

Jeśli chodzi o sporty - Kanadyjczycy ekscytują się łyżwiarstwem figurowym i curlingiem (czyli tą dziwną dyscypliną polegającą na popychaniu "czajników" po lodzie). Owszem - są też miłośnikami i mistrzami hokeja, ale to chyba jedyny agresywny element ich kultury. Stąd też wśród większości mieszkańców USA panuje przekonanie, że - aby dokonać inwazji na Kanadę - wystarczyłoby... przekroczyć posterunki graniczne obsadzone słabo uzbrojonymi strażnikami.

WP

Okazuje się jednak, że z pozoru spokojni i uładzeni Kanadyjczycy mają też drugą, bardziej wyuzdaną naturę. Jak wykazały badania, ponad połowa mieszkańców tego kraju marzy o seksie w trójkącie. A 20 procent ma już na koncie tego typu doświadczenia.

Co więcej, mimo mroźnej aury mieszkańcy krainy klonowego liścia wcale nie są oziębli. Według badania przeprowadzonego na zlecenie koncernu Playtex kobiety i mężczyźni mogą w ciągu życia pochwalić się średnio 12 seksualnymi partnerami. Ale 23 procent panów i 13 procent pań deklaruje, że miało ich ponad dwudziestu. Jedynie 17 procent ankietowanych przyznało, że przez całe życie dochowało wierności jednemu partnerowi.

Jedna trzecia mieszkańców Kanady uprawia seks kilka razy w tygodniu, zaś 8 procent deklaruje, że robi to codziennie. Warto zauważyć, że zadziej seks uprawiają osoby będące w związkach małżeńskich. Według wyników badania 29 procent Kanadyjczyków chętnie spróbowałoby seksu w trójkącie, zaś 22 procent podobny eksperyment ma już za sobą.

Niestety badanie nie zdradza, czy w czasie miłosnych igraszek kochankowie używają syropu klonowego. Aczkolwiek też w pewnym stopniu ociera się o stereotyp, bo zdradza, że 8 procent Kanadyjczyków uprawiało seks w canoe, czyli kanadyjskiej wersji kajaka.

WP

Skąd tak duże zainteresowanie i pociąg Kanadyjczyków do seksu we troje? Mamy pewną koncepcję. Otóż w Kanadzie średnia gęstość zaludnienia wynosi właśnie 3 osoby na kilometr kwadratowy. Zatem jeśli chodzi o potencjalne możliwości - trudno wymyślić coś innego, niż trójkąt. A przynajmniej wymaga to znacznie większych przygotowań logistycznych. W tym kontekście powiedzenie "troje to już tłum" może nabierać całkiem nowego znaczenia.

(menonwaves)

Zobacz: Gdy seks staje się nałogiem...

Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP