Trwa ładowanie...

Jak zadowolić 30-latka

Jak zadowolić 30-latkaŹródło: Jupiterimages
d4fsy63
d4fsy63

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Kiedyś pisałam Wam o tym jak zadowolić 30-latkę. Dziś chciałabym się z Wami podzielić, tym co może okazać się bardzo przydatne dla Waszych partnerek. Wszak nie tylko kobiety zmiennymi bywają, ale mężczyźni również.
> Jak zadowolić 30-latka. Siła pragnienia seksu zmienia się wraz wiekiem. Także z wiekiem, zmienia się Wasze zainteresowanie szparkami i cycuszkami. W swoim życiu uprawiałam seks z mężczyznami w różnym wieku, i jedno Wam powiem, Wasz wiek nabiera szczególnego znaczenia – właśnie podczas seksu.

Pamiętacie słowa piosenki Macieja Kossowskiego „Dwudziestolatki”? Zespół Czerwono-Czarnych śpiewa, że dwudziestolatki lubią kino, słońce, gwiazdy oraz taniec. Ja może nie śpiewam, ale z przyjemnością opowiem Wam co dla dwudziestolatka jest ważne w sferze seksualnej.

Z własnego doświadczenia wiem, że dwudziestolatki mają wyjątkowy temperament. Wyjątkowy ponieważ tak szybko jak chłopiec osiąga pełnoletniość, tak szybko jego penis staje na widok nagiej koleżanki.

d4fsy63

Dwudziestolatek stale szczytuje – co niestety może być uciążliwe dla wielu Pań, ponieważ dwudziestolatki ciągle chcą nurkować w żeńskim kanionie. Dwudziestolatki mają wiele wspólnego z profesjonalnymi hakerami. Podobnie jak hakerzy lubią komputery. Różnią się od nich tym, że haker nieustannie klika myszkę, a dwudziestolatek nieustannie ją penetruje (uczciwe byłoby powiedzieć, że chciałby ją penetrować – ale tak nie napiszę ponieważ zjecie mnie w komentarzach).

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Pożartowaliśmy sobie, więc teraz zejdziemy na ziemię. Dwudziestolatki mają wiele wigoru, nie wiem jak to sklasyfikować, ale dwudziestoletni mężczyźni są sprinterami (i nie jest to komplement!)

Wielu kobietom, nie podoba się to, że zanim taki chłoptaś zdąży zanurkować w ich szparce – to chudnie w oczach. Stąd też, moja dla dwudziestaków rada, po pierwsze przed baraszkowaniem pójdźcie odcedzić kartofelki, po drugie przedłużajcie grę wstępną, po trzecie zimny prysznic.

d4fsy63

Tak, tak napaleńcy, jeśli macie problemy z przedwczesnym wytryskiem, to przyznajcie się do słabości przed Waszą partnerką. Metodą na sukces, jest realizacja następującego scenariusza: Trwa gra wstępna, jesteś podniecony, Wasza partnerka przestaje wówczas Was całować oraz dotykać, ochłońcie, a ona niech fantazjuje. Prosty scenariusz – zawsze skuteczny.

Teraz coś miłego o dwudziestolatkach. Dwudziestolatek jest tak zafascynowany telewizją i internetem, że nie potrzebuje teatralizacji życia seksualnego. Mężczyzna w tym wieku, nie myśli o przebierankach czy wyuzdanych rekwizytach. Taki kochanek docenia to, że w ogóle może uprawiać seks. Namawiam Was moi drodzy do tego, żebyście rozmawiali z Waszymi kobietami o swoich potrzebach i fantazjach.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Porozmawiajmy teraz o trzydziestoletnich ogierach. Trzydziestoletni kochanek może wydać się wielu kobietom, które nie miały wcześniej do czynienia z tym rocznikiem, za zboczeńca lub dewianta.

d4fsy63

Niesłusznie, ponieważ tak jak piętnastoletni chłopcy lubią się masturbować, tak trzydziestoletni mężczyźni lubią (często w dość osobliwy sposób) urozmaicać swoje pożycie. Trzydziestoletni facet, jest dziełem ars amandi. Jego twórcą są poprzednie kochanki. Nie ma nic piękniejszego niż układ Ona 30 letnia – On 30 letni.

Właśnie w tym wieku, potrzeby, a co ważniejsze także i umiejętności kobiet i mężczyzn są na identycznym poziomie. Zachęcam takie pary, do jak największej aktywności seksualnej, ponieważ wasze oczekiwania po tym okresie rozminą się. Jeśli eksperymentować, to właśnie w tym momencie Waszego życia. Eksperymenty są ważne, ponieważ po kilkunastu latach pożycia, Wasz seks, może wydać się Wam monotonny. Jeżeli chcecie uniknąć zdrady to wprowadźcie do sypialni wyuzdane gadżety.

Kończąc artykuł zajmijmy się czterdziestolatkami. Pamiętacie piosenkę Andrzeja Rosiewicza 40 lat minęło? Rosiewicz śpiewa, _ że pomimo czas nas pogania, mamy się śmiać z tego drania_, ponieważ na wiele Was jeszcze stać. 40 mężczyźni zdradzają, ponieważ (niesłusznie) sądzą, że ich wiek jest tym ostatnim podczas którego mogą w łóżku osiągnąć orgazm. Czterdziestoletni mężczyzna uważa, że musi potwierdzić swoją męskość w ramionach młodszych kobiet. Ale są wśród Was, czterdziestolatków ludzie przyzwoici. Potraficie być wierni doceniając żonę. Jesteście cierpliwi, grę wstępną potraficie prowadzić kwadransami. To piękne. Czterdziestoletni mężczyzna to człowiek posiadający ogromny kapitał erotyczny, wynikający z doświadczenia zdobytego przez całe swoje życie.

Człowiek uczy się seksu całe życie!

Szalona Pani Redaktor

d4fsy63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fsy63