Trwa ładowanie...
11-12-2008 14:17

Jak zadowolić 30-latkę?

Jak zadowolić 30-latkę?Źródło: Jupiterimages
d1lwor6
d1lwor6

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Kilka dni temu spotkałam się na babskim party. Było nas kilka, w wieku od 20 do 30 lat. To spotkanie natchnęło mnie ażeby napisać przewodnik dla mężczyzn. Ten przewodnik pozwoli im dobierać partnerki w zależności od potrzeb wynikających z własnego temperamentu.

Każdy kolejny rok życia kobiety zmienia nasz temperament i upodobania. Wszystko zależy od tego ile mamy lat, bo to z biegiem lat, dla nas kobiet erotyka ma inny smak. Streszczając, za młodu idziemy na ilość, później doceniamy wyrafinowanie, by w jesieni życia stawiać na jakość.

Na początku warto przyjrzeć się dwudziestkom. Dwudziestoletnia kobieta, zazwyczaj jest już po rozdziewiczeniu, seks, sam w sobie, nie jest dla niej tematem tabu i nie ogranicza się do seksu francuskiego.

d1lwor6

Dwudziestoletnia kochanka jest osobą dojrzałą, i gotową do prowadzenia regularnego życia erotycznego. Jej wadą jest to, że jest świeżą adeptką ars amandi i nie zna jeszcze wszystkich jej sekretów. Wadę można przekuć w zaletę i tu pole do popisów dla Panów – bądźcie nauczycielami.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Pole rozkoszy, skarbiec orgazmów otwiera dopiero przed taką młodą kochanką swoje możliwości. Niestety z powodu małego zakresu wiedzy na temat seksu, same zbliżenia mogą nie dawać dwudziestoletnim kobietom pełnej satysfakcji. Takie kochanki zazwyczaj wyżej niż sam seks cenią pocałunki, dotyk – generalnie szeroko pojętą grę wstępną.

Wiek dwudziestu lat jest najlepszy dla kobiet do tego, ażeby cieszyć się pieszczotami. Jeśli mężczyzna chce przeżyć fantastyczny seks ze swoją kobietą musi przeprowadzić długą i efektywną grę wstępną, a wszystko to po to, ażeby cipka się odpowiednio nawilżyła. Orgazm u dwudziestoletniej kobiety to wydarzenie rzadkie, jeśli uda się mężczyźnie doprowadzić kobietę do orgazmu to zazwyczaj przez pieszczenie łechtaczki, rzadziej w wyniku klasycznego stosunku.

d1lwor6

Brak orgazmu pochwowego u dwudziestoletniej kobiety jest czymś normalnym i nie zależy od zdolności partnera.

Aby zaspokoić dwudziestoletnią kobietę należy zadbać o jej odprężenie, komplementować wygląd, dać poczucie bezpieczeństwa związane z niwelacją ryzyka niechcianej ciąży, i jako partner trzeba być zawsze zadowolonym z dokonań partnerki.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Kobieta musi wyłączyć myślenie i całościowo oddać się fizjologicznej przyjemności. Panowie muszą wiedzieć, że młode i niedoświadczone ciało, potrzebuje czasu by się rozbudzić.

d1lwor6

Dwudziestoletnia kobieta winna smakować seks powoli a jej partner powinien być nauczycielem męskiego i damskiego ciała.

Mija dziesięć lat. Kobieta w wieku trzydziestu lat jest w pełni dojrzała erotycznie. Ciało trzydziestoletniej kochanki produkuje olbrzymią ilość testosteronu. Testosteron jest męskim hormonem i odpowiada za popęd seksualny.

Trzydziestoletnie kobiety są napalone i zawsze gotowe do nawet najbardziej wyuzdanego i wyszukanego seksu. Trzydziestoletniej kobiecie nie wystarczy grzeczny seks, pozycja misjonarska przy której straciła dziewictwo. Oczekiwania są wygórowane ponieważ cipka kobiety jest doskonale wykonana i można nią robić cuda.

d1lwor6

Cipka trzydziestoletniej kobiety jest silnie ukrwiona (niczym penis w trakcie erekcji), co sprawia, że niezmiernie łatwo taką kochankę podniecić a w trakcie stosunku bierze ona maksimum przyjemność a orgazm ściska męskiego penisa niczym jego dłoń w trakcie masturbacji.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Trzydziestoletnia kochanka potrafi dawać i brać. Jest świadoma seksapilu i wie co zrobić aby zapewnić sobie i partnerowi doznania z najwyższej półki. Jeśli taka kobieta trafi na „ofermatowego” faceta potrafi udzielić instrukcji „obsługi”.

Strefy erogenne kochanka nie są tajemnicą dla trzydziestoletniej kochanki. Pułapką jest rutyna jaka czeka seks trzydziestolatki. Żeby w nią nie wpaść wato urozmaić seks o nowinki, to najlepszy czas na seks analny i miłość francuską uzupełnioną o połykanie nasienia. Człowiek uczy się seksu całe życie!

Szalona Pani Redaktor

d1lwor6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lwor6