Trwa ładowanie...
elektryczna hulajnoga
22-04-2024 17:15

Jaką hulajnogę kupić? Modele w supercenach

Hulajnoga elektryczna to pojazd ekonomiczny, szybki i funkcjonalny. Możesz nim dotrzeć do szkoły, pracy, na uczelnię, a w wolnym czasie udać się na wycieczkę. To świetna alternatywa dla transportu miejskiego oraz samochodu. Sprawdź, które modele są aktualnie polecane!

Materiał sponsorowany przez Media Expert
 Źródło: Pexels
d1f4onn
d1f4onn

Polecana hulajnoga elektryczna Indiana ES770

Omiń korki i szybko dotrzyj na miejsce dzięki hulajnodze elektrycznej INDIANA ES770, która potrafi rozpędzić się do maksymalnie 20 km/h, więc dystans 5 kilometrów przejedziesz już w około 15 minut. Idealnie sprawdzi się więc do dojazdów do pracy, szkoły, na zakupy czy po prostu na rekreacyjną przejażdżkę. Na jednym naładowaniu hulajnoga może przejechać do 25 km, więc spokojnie wystarczy na codzienne dojazdy. Hulajnogę elektryczną INDIANA ES770 wyposażono w hamulec tarczowy, który pozwoli Ci redukować prędkości i szybko zatrzymywać ją, kiedy jest to konieczne. Do tego wyposażono ją w system KERS, który odzyskuje energię kinetyczną pojazdu podczas hamowania przez dłuższy czas i zamienia ją w energię elektryczną, która może podładować akumulator.

Sprawdź cenę hulajnogi: << TUTAJ! >>

Advertisement
Źródło: materiały partnera

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC809 z wymienną baterią

Hulajnoga elektryczna BLAUPUNKT ESC809 to idealny środek transportu dla osób, które chcą szybko i wygodnie przemieszczać się po mieście. Dzięki silnikowi o mocy 350 W i maksymalnej prędkości 20 km/h, hulajnoga pozwala na szybkie dotarcie do celu bez zbędnego marnowania czasu. Hulajnoga ESC809 została zaprojektowana z myślą o łatwości manewrowania i zwinności. Dzięki niewielkim wymiarom i 8,5-calowym oponom, hulajnoga porusza się płynnie i bezpiecznie po ruchliwych ulicach. Dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca ponieważ jest składana.

d1f4onn

Sprawdź cenę hulajnogi: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Plus z systemem KERS

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus to przyjazna dla środowiska alternatywa do poruszania się po mieście. Z tą hulajnogą zawsze dotrzesz na czas do pracy, szkoły czy na spotkanie. Godziny szczytu to nie problem, ponieważ dzięki wysokiej jakości podzespołom jazda hulajnogą jest szybka, płynna i bezpieczna. Wspaniała zabawa oraz niecodzienne przeżycia – to wszystko zapewni Ci MOTUS Scooty 10 Plus! MOTUS Scooty 10 Plus dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możesz połączyć z bezpłatną aplikacją mobilną Motus. Dzięki niej otrzymujesz możliwość monitorowania historii swoich przejazdów, a także informacje o średniej prędkości, z jaką się poruszasz czy jakie jest zużycie baterii. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i iOS.

Sprawdź cenę hulajnogi: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Hulajnoga elektryczna Ducati Pro I Evo 2023

Wyjedź na miasto na szybkiej i praktycznej hulajnodze elektrycznej DUCATI PRO I EVO, która błyskawicznie dowiezie Cię na miejsce docelowe z zachowaniem bezpieczeństwa. Zaprogramowane prędkości pozwolą Ci rozpędzać się maksymalnie do 20 km/h. Jedź do pracy, szkoły, na zakupy i na przejażdżkę, omijając korki i tłumy ludzi. Hulajnoga jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia w trasie i podczas transportu na przykład autem. Dzięki temu jeszcze dłużej będziesz się cieszyć funkcjonalnością swojego jednośladu. Jednoślad wyposażono w oświetlenie, które pozwoli Ci dostrzegać przeszkody i nierówne nawierzchnie po zmroku w trakcie trasy, a inni użytkownicy na drodze będą lepiej dostrzegać Twą obecność. Dodatkowym atutem jest także sygnał dźwiękowy pozwalający sygnalizować uczestników ruchu, a także tempomat.

d1f4onn

Sprawdź cenę hulajnogi: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Nowość w ofercie! Hulajnoga elektryczna R-Evolution R-EV42112

R.EVOLUTION R-EV42112 została wyposażona w potężny silnik elektryczny o mocy 350 W, który zapewnia szybką i płynną jazdę. To oznacza, że z łatwością pokonasz różne rodzaje terenu. Silnik rozpędza hulajnogę do maksymalnej prędkości dochodzącej do 20 km/h. Jest to wystarczająca prędkość, która pomoże użytkownikowi dotrzeć z punktu A do punktu B w szybkim czasie. W hulajnodze R.EVOLUTION R-EV42112 zamontowano dwa rodzaje hamulców - przedni elektryczny i tylny tarczowy mechaniczny, które mają bardzo dużą siłę hamowania. Hamulce zapewniają skuteczne i bezpieczne hamowanie. Hulajnoga ma również prędkościomierz, który umożliwia kontrolę prędkości, dostosowując tempo jazdy do potrzeb użytkownika oraz warunków panujących na drodze.

d1f4onn

Sprawdź cenę hulajnogi: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez
d1f4onn
d1f4onn