Trwa ładowanie...

Jaki wideorejestrator kupić? TOP 5 akcesoriów do samochodu

W ostatnich tygodniach, wielu kierowców sięga po akcesoria samochodowe, które pozwalają im uchronić się przed mandatami. Wideorejestrator jest jednym z nich. Choć nie poinformuje nas o najbliższym patrolu Policji, pozwala udowodnić niewinność. Słyszałeś jak wysokie są od tego roku mandaty? 2022 rok to czas, kiedy warto zdjąć nogę z gazu.

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany
Jaki wideorejestrator kupić? TOP 5 akcesoriów do samochoduŹródło: Unsplash.com
d1g5ebx
d1g5ebx

Mandaty 2022 – czy taryfikator jest aż tak straszny?

Mandaty w 2022 roku są naprawdę wysokie i jeśli dużo podróżujesz autem, powinieneś mieć się na baczności. Szybka jazda jest zagrożeniem nie tylko dla portfela, ale również dla zdrowia i życia. Sprawdź nowy taryfikator, aby przekonać się, że czasami lepiej spóźnić się kilka minut, niż zapłacić mandat warty kilka tysięcy. Chcesz zainwestować w wideorejestrator, który pozwoli Ci udowodnić swoją niewinność na wypadek dyskusji z drogówką? Polecamy te pięć modeli.

TOP 5 wideorejestratorów w 2022 roku

Jednym z ciekawszych wideorejestratorów w ofercie, jest model DC800 marki Götze & Jensen. Urządzenie rejestruje filmy w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Wbudowany ekran ma dwa cale, dzięki czemu wyświetlany obraz jest bardzo czytelny. Co ważne, wideorejestrator można bardzo łatwo odpiąć ze specjalnego uchwytu, montowanego na przedniej szybie. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie zasłania kierowcy widoczności. Szeroki kąt nagrywania, wynosi aż 140 stopni, dzięki czemu rejestrowany jest bardzo duży obszar. Tryb nocny, gwarantuje świetną jakość ujęć w nocy. Detektor ruchu pozwala rozpocząć nagranie, w momencie gdy wykryty jest ruch przed obiektywem urządzenia. Wideorejestrator DC800 współpracuje z kartami pamięci o pojemności maksymalnej do 64 gigabajtów. Co więcej, z urządzenia możesz korzystać też w formie kamerki internetowej. Jest dodatkowym atutem, w trakcie pracy zdalnej.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 Źródło: materiały partnera

Drugim modelem, który chcemy Ci zaprezentować, jest MIO MiVue 731. W tym przypadku, także rejestrowany jest obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ekran LCD jest większy, a jego przekątna to 2,7 cala. Sprzęt korzysta z systemu ADAS, który łączy dwa inteligentne rozwiązania, wspierające kierowcę – LDWS i FCWS. Ten pierwszy ostrzega przed zmianą pasa ruchu, a drugi alarmuje przed możliwą kolizją. Kąt widzenia wynosi 130 stopni, więc jest to niemało. Dzięki modułowi GPS, Twoja pozycja, prędkość i kierunek ruchu, są rejestrowane wraz z obrazem. To bardzo ważne, jeśli chcesz uniknąć zapłaty mandatu, który Twoim zdaniem jest niesłusznie przyznany.

d1g5ebx
Wideorejestrator MIO MiVue 731 Drive Recorder Źródło: materiały partnera

Kolejnym, wartym uwagi wideorejestratorem, jest NAVITEL R200 NV. To kompaktowy sprzęt, który pozwala na zapisanie obrazu w formacie 1080p. Urządzenie montuje się do szyby za pomocą uchwytu z przyssawką. Do komunikacji i ładowania, służy przewód z interfejsem microUSB, jak w większości wideorejestratorów. Tryb nocny pozwala nagrywać ujęcia w dobrej jakości także po zmierzchu. Wideorejestrator włącza się od razu po uruchomieniu zapłonu samochodu. W zestawie z urządzeniem, otrzymasz voucher na 12-miesięczny dostęp do aplikacji Navitel Navigator.

Wideorejestrator NAVITEL R200 NV Źródło: materiały partnera
d1g5ebx

Marka Navitel ma w swojej ofercie także bardziej rozbudowane modele, jak na przykład R650 NV. Nagrywa on filmy w jakości Full HD, a jego kąt widzenia to aż 170 stopni! To możliwe, dzięki odpowiednio zaprojektowanej optyce urządzenia. Ekran LCD o przekątnej 2 cali, pozwala na bieżąco podejrzeć rejestrowany materiał. Dostępny jest także tryb Night Vision, dzięki czemu nagrywany obraz jest czytelny także po zmroku. Ze sprzętu możesz skorzystać również jako kamerki internetowej.

Ostatnie urządzenie, które chcemy zaprezentować, to wideorejestrator 70mai Dash Cam A500s. Urządzenie nagrywa w formacie 2,7K. Posiada ono wbudowany moduł GPS oraz oferuje rozwiązania ADAS. Producent zadbał także o dedykowaną aplikację, która ułatwia konfigurację. Wysokiej jakości nagrania, to nie tylko zasługa dobrej optyki, ale również świetnych podzespołów.

Wideorejestrator 70mai Dash Cam A500s Cam Pro Plus+ Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d1g5ebx
d1g5ebx
Advertisement