Trwa ładowanie...

Jakich mężczyzn wybierają kobiety?

Jakich mężczyzn wybierają kobiety?Źródło: Jupiterimages
davrny0
davrny0

Kobiety jako delikatne, wątłe istoty wybierają mężczyzn szlachetnych, wrażliwych, czułych, delikatnych, romantycznych, wiernych, którzy zapewnią im byt i bezpieczeństwo. Tak piszą czy pisali chyba już tylko poeci… Bo ma to się nijak do otaczającej nas rzeczywistości.

Kobiety XXI wieku, to w większości kobiety coraz lepiej wykształcone, pewne siebie i swoich możliwości, pragnące osiągnąć sukces i niezależność finansową. W związku z tym szukają mężczyzn zaradnych, męskich, spełniających różne kryteria : podstawą jednak jest na pewno charyzma.., to „coś ”, co sprawia, że serce bije mocniej, a nogi stają się miękkie jak wata. Kobieta zostaje oczarowana i dalej na dalszy plan wysuwają się dość przyziemne sprawy, a mianowicie: liczy się inteligencja potencjalnego kandydata, wykształcenie oraz zainteresowania.

Kobiety sukcesu i nie tylko posiadają wysokie wymagania do swoich wybraków, gdyż wciąż wymagają więcej od siebie, a co za tym idzie, że od partnera oczekują tego samego, potrzebują silnego, inteligentnego faceta, z którym będą mogły zdobyć Mont Everest miłości i wspólnego, obiecującego jutra.

Płeć piękna interesuje się mężczyznami z przyszłością, którzy będą oparciem w każdej trudnej sytuacji, na którego zawsze będą mogły liczyć, ale też z którymi nigdy nie będą się nudzić! Oczywiście oczekują na sporą dawkę miłości, wrażliwości i namiętności, ale ponieważ ideały nie istnieją to nie wymagajmy zbyt wiele.

Co do urody osobnika to wiadomo są „ gusta i guściki”, przystojny pan dla jednej jest cudem, a dla drugiej już nie. To kwestia gustu .. Na początku zwracamy uwagę na wygląd, później jednak chcemy bardziej zgłębić duszę wybranego osobnika, wtedy zwracamy uwagę na charakter i cechy osobowościowe, gdyż w związku najważniejsze jest dopasowanie.

davrny0

Ile kobiet , tyle różnych światopoglądów na życie, związki itp.. Zależy od usposobienia, przecież nie wszystkie kobiety dążą do samodzielności i samorealizacji, są kobiety, którym odpowiada to, że siedzą w domu i nie pracują zawodowo, tylko zajmują się domem : sprzątają, gotują. Mówię tutaj o związkach, w których dziecko się jeszcze nie pojawiło, ale zahaczam o inny równie ciekawy temat, który pozostawię jednak na później. Kobiety w 89% wybierają facetów pracowitych, stąpających twardo po ziemi, radzących sobie zawsze w ciężkich sytuacjach, niekoniecznie przystojnych.

Kobiety można podzielić na te : przebojowe, szukające indywidualistów, z głową na karku. Typ „ niańki” bądź „drugiej mamusi” , te z kolei są niezwykle łagodne i lubią bardzo wszystko robić za swoich partnerów, wybierają mężczyzn zazwyczaj, którzy nie radzą sobie w życiu, są tak zwanymi „ ciapami” lub „nieudacznikami życiowymi”, przyzwyczajeni do tego, że partnerka wykona nawet obowiązki, należące do niego, tak jak robiła to jego mamusia. Ale temu typowi kobiety to nie przeszkadza, wręcz czują się wtedy wyjątkowe i niezastąpione, ponieważ daje im to wielką radość i może nawet satysfakcję..

ZOBACZ MÓJ WIELKI BIUST... >>
Są też „utrzymanki” panie, które nie interesuje wiek, uroda, czy tym bardziej inteligencja, tylko status mężczyzny. One lubią się ładnie prezentować, w firmowych, modnych ciuszkach, w ładnym autku z niekoniecznie miłym, sympatycznym osobnikiem. Ale czy to ważne, czy on kocha, czy nie..? Najważniejsze są pieniądze i nic innego się nie liczy. To jakieś zakompleksienie może, na pewno brak ambicji, by osiągnąć coś własną pracą i wytrwałością, cóż.. Nie każdy tak myśli, może i dobrze, mogłoby się zrobić strasznie nudno jak wszystkie kobietki miałaby takie wymagania jak powyżej i do tego były by cholernie ambitne, a tak jest zawsze możliwość szybkiego zbajerowania tego typu kobiety i ..

davrny0

Kobiety dla których najważniejsza jest rodzina, w dalszej kolejności dopiero praca, na końcu przyjemności wybierają równie rodzinnych, miłych, kochających facetów, którzy doceniają wartość posiadania rodziny i potrafią się tym cieszyć.

Można by na pewno wymieniać, a wymieniać „typy kobiet i ich wybory kandydatów na męża” oraz tym czym się kierują, w sumie to dość indywidualna sprawa, czasami odchodzi się przecież od swych marzeń o ideale czy też wymagań, gdyż miłość jest ślepa. Każdy z nas jest inny, ma zalety i wady, kieruje się różnymi wartościami bądź żadnymi, dlatego tak ciężko w sposób satysfakcjonujący odpowiedzieć na pytanie : „jakich mężczyzn wybierają kobiety ?”

Zadziwiające natomiast są wyniki badań, przeprowadzone przez zespół genetyków w Chicago, z których to wynika, iż kobiety najwyraźniej wywąchują facetów, których preferują. Grupa czterdziestu dziewięciu losowo dobranych kobiet w różnym wieku wąchała t-shirty mężczyzn, którzy nie używając żadnych perfum i unikając kontaktu z innymi osobami przez dwie doby spali w nich przez dwie kolejne noce. Zdecydowana większość kobiet postawiona przed koniecznością oceny na tej podstawie atrakcyjności mężczyzn wybrała bez wahania tych właścicieli koszulek, których grupa genów zwana układem zgodności tkankowej (MHS , ang. Major Histocompability Complex) najbardziej różniła od ich własnej . Im bardziej zróżnicowane grupy genów MHC występują, tym sprawniejszy i bardziej niezawodny jest układ immulogiczny ich potomstwa.

davrny0

Dzieci takich par mają szanse na długie, zdrowe życie i tym samym szanse na rozprzestrzenienie swoich genów dalej.

Dr Carol Ober kierująca wspomnianymi badaniami próbuje na ich podstawie wyjaśnić wysoki wskaźnik rozwodów w społeczeństwach przemysłowych, rozwiniętych, a mianowicie uważa ona, iż kobiety coraz rzadziej reagują na zapach mężczyzn, gdyż zazwyczaj wąchają ich perfumy zmieszane z zapachem przyniesionym z samochodów, biur lub restauracji. Stąd tak wielka ilość rozwodów..

davrny0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
davrny0