Trwa ładowanie...
Aleksandra Kisiel
05-10-2016 19:46

Jakiego koloru jest ta koszula w kratkę?

Rok temu internet oszalał na punkcie sukienki, której kolor zdawał się zmieniać w zależności od tego, kto na nią patrzył. Teraz internauci zastanawiają się, jakiego koloru jest flanelowa koszula oświetlona stroboskopowym światłem.

Share
Jakiego koloru jest ta koszula w kratkę?Źródło: Youtube.com
d33347s

Internauci zdają się mieć nieograniczone pokłady wolnego czasu. I pożytkują je w zaskakujący sposób. Na przykład dywagując, jakiego koloru jest flanelowa koszula przedstawiona na jednym z viralowych filmów na YouTubie. Widzimy na nim mężczyznę, najprawdopodobniej imprezującego w najlepsze w jednym z klubów. Zmieniające się światło sprawia, że koszula chłopaka wygląda, jakby zmieniała kolory, z niebieskiego w zielony, w czerwony i czarny.

Filmik ten sprawił, że rozgorzała debata na temat oryginalnego koloru koszuli. Internauci domagają się, aby ktoś ze środowiska naukowego rozgryzł zagadkę oryginalnego koloru kraciastej kreacji. Użytkownik Imgur o pseudonimie vic6011 wyjaśnił, że migoczące światła działają jak filtr, przez co niektóre kolory stają się niewidoczne dla ludzkiego oka. Z kolei użytkownik previoustopcomment wydedukował, że w czerwonym świetle, od zielonego koloru nic się nie odbija i wygląda jak czarny. "Prawdopodobnie koszula jest więc niebiesko-zielona w czerwone wzory," napisał internauta.

A jakiego koloru faktycznie jest koszula? Tego jeszcze nie wiemy.

d33347s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33347s